Nasanın yıllarca müslümanlardan sakladığı gerçek nedir?

nasanın yıllarca müslümanlardan sakladığı gerçek nedir?
Neden bu fotoğrafı koydum?

1967 yılında firlatılan Orbiter-4 uydusundan alınan 67-1805 seri numaralı fotoğraftır. Zamanında Hz. Muhammed (s. a. v.) kendisine ve İslamiyete inanmayanlara bir kanıt olarak bu olayı gerçekleştirdi.. Yukarıdaki fotoğrafı Nasa yıllarca gizleyerek, Peygamber Efendimizin (s. a. v.) en büyük mucizelerinden biri, Şâkk-ı Kamer adıyla bilinen "Ay'ın ikiye ayrılması" mucizesini (İNKAR MAKSATLI) gizlemiştir. gördüğünüz gibi ayın ortasından çizgi geçiyor ve yıllarca NASA bu fotoğrafı GİZLEDİ

Yabancı basında çıkan haber. ve gerçeklerin saklanması... Arkadaşlar bu resimde ise görülen izin ayı boydan boya dolaştığı söyleniyor. Bununda 1500 sene evvel Peygember Efendimiz (s. a. v)'in Allah'ın izni ile ayı ikiye bölmesi mucizesinın izi olduğu söyleniyor. Resmin doğruluğunu bilemem. Ama bu iz birgün mutlaka bulunacaktır. Söz konusu yazıda, bazı arkeolojik keşiflerden de bahsedildi. Meselâ Hindistan'da bulunan bir heykel üzerinde "Ay'ın ikiye ayrildigi sene yapılmıştır" yazısının bulunması (bkz. Ö. N. Bilmen, Müvezzah Ilm-i Kelâm, 3. baskı, s.161) bu delillerden biriydi. 1967 yılında firlatılan Orbiter-4 uydusundan alınan 67-1805 seri numaralı fotoğraflarda, Ay'ın dünyadan görünmeyen ara yüzeyinin, uzunluğu 240, kalınlığı ise 8 km olan bir yarık tarafindan kuşatıldığı belirtilmişti. Bu yarığın bariz bir şekilde yükselmiş yan kenarları, Ay'ın ayrıldıktan sonra tekrar birleşmesi sırasında oluştuğuna bir delildi.Çünkü meteor çarpmasıyla böylesine düzgün bir yarığın olması mümkün değildir. Ancak malumdurki basında böyle şeyler sansürlüdür hemen üzeri örtülür. Ay'ın dünyadan görünmeyen ara yüzeyinin, uzunluğu 240, kalınlığı ise 8 km olan bir yarık tarafindan kuşatıldığı belirtilmişti. Bu yarığın bariz bir şekilde yükselmiş yan kenarları, Ay'ın ayrıldıktan sonra tekrar birleşmesi sırasında oluşmuş intibaini kuvvetlendiriyordu.

Hz. Muhammed (sav) bir mucezesinde ayı iki ayırıyor Kuran'dada geçen bir ayettir. Bir yarısı bir dağda diğer yarısı diğer dağda görülmüştür RigwarL

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• İmanım daha da güçlendi

0|2
    0|0
  • Kıyamet alametlerinden biri daha...

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• “Kıyamet saati yaklaşmış, ay da yarılmıştır." (Kamer Suresi, 54/1)
    Süphesiz ki peygamberimize verilen bu mucize Dediğin gibi Basının karanlık Yüzleri Tarafından gizlenmekte ekstra olarak Hitit yapıtlarını bulmuşlar ayin yarıldığı gunu anlatan onları da saklıyorlar ama bu saklamayla ancak kendilerini kandırırlar gerçek er ya da geç tecelli edecektir

0|2
    0|0
  • Muhammedin mucizesi varmıydı? diyerek giriş yapmak istedim
    Muhammed emin bir peygamberdi güvenilir ve inanılır idi
    Onun mucizesi vahiydi
    Diyelimki muhammed ayı yardı neden gizlensin?
    Neden gizlenme ihtiyacı duysunlar
    Musa yardı denizi muhammedde yardı ayı denilirdi bunda ne var?
    Yani şimdi isa musa bir kaç mucize gösterdi diye muhammeddemi göstermek zorunda? hayır muhammedin mucizesi yok diye
    Hadi biz musayı tutalım dicekler?
    Birileri totosununda bişi çıkarıyo birileri ise bu totodan çıkan şeyleri yiyo
    Arkadaşım İsacı musacı muhammedci olacagınıza ALLAH çı olun
    Tamam peygamber sevebilirsiniz ama ALLAHçı olunuz
    Yav kardeş ben sana bişi söliyimmi eğer ben tanrı olsa idim
    Ne vahiy ne peygamber hiç bişi göremezdin
    Saldım çayıra mevlam bayıra sanamı soracaktım seni yaratırken?
    Hayır sana ihtiyacımmı var benim?
    İnsan ikiyüzlüdür
    Yarım saat önce savundugu bir insanı yarım saat sonra yerin dibine sokabilir

0|0
    0|2
  • Haklısın kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...