Giresunlu erkekler nasıldır?

giresunlu dedigim zaman nerdeyse herkez hemen uzak dur diyorlar onlardan ? sizce o kadar cok kötüler mi? benim hic bir bilgim yokta yardimci olursaniz sevinirim

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• 5 parmağın 5i bir değil tabiki de ama bu zamana kadar tanıdığım giresunlular gösterişi çok severler , onun işine geldiğin sürece senden iyisi yoktur ama tek bir konuda ona destek çıkma senden kötüsüde yoktur , tekrar belirtiyorum hepsi aynı değil .

0|0
    0|0
  • doğu karadeniz tutucudur ya o yüzden öyle derler, ama herkes bir değil tabii. Öte yandan bir stajımı giresunda yapmıştım ve o yüreden olan diğer stajyer bana resmen yaka silktirmişti o yüzden bir antipatim var giresunlulara karşı malesef:)

0|0
    0|0
  • Karadenizliler candir <3

0|0
    0|0
  • Karadenizli olduğu için olabilir :) İnatçı ve hırçın oluyolar..

0|2
    0|0
  • ne yazıkki 10 girsunlu tanıdıysam 9 u hayal kırıklığıydı.memlekete göre insan sorgulanmaz beş parmağın beşi bir değil tabi

0|0
    0|0
  • biraz intaçı biraz hırçın olurlarr

0|0
    0|0
  • keşaplı ve yalıdereliden uzak dur:)

0|0
    0|1
    • Tanıdıklarimin hepsi kaypak çıktı. Tavsiye etmem uzak durun

Kızlar Ne Diyor 3

• her yörenin iyisi de vardır kötüsü de. sen sevdiğine bir bak hele, nasıl bir adam? lokal düşünmek şehirleşmesini toplumların genel hatasıdır ve anlamsızdır büyük ölçüde.

0|1
    0|0
  • bendeniz giresunluyum.. doğma büyüme istanbul ama. giresunluyum dediğinde görele'li misin derler mesela. göreleli hatunlardan da erkeklerden de pek hoşlanmaz insanlar. ben kendi sülalemi korumıcam bu konuda. beş para etmez dediğim insanlar da var dört dörtlük dediklerim de. bunun memleketle ilgisi olamaz. kültürle olabilir. bende ARNAVUTLARDAN şikayetçiyim

0|0
    0|0
  • Bende giresunluyum kızlarından da uzak durun diyorlar neden acaba bende merak ettim bunun memleketle ne alakası var :) nereli seninki

0|1
    0|0
    • annesi rizeli babasida giresunlu tam olarak nerden geldiklerini bilmiyorum bildigim tek sey var laz olduklari :)

• insanları memleketine göre yargılamak çok yanlıştır. Önemli olan onun insanlığı unutma :)

• evet canim ya dogru diyosun bende msl sinopluyum:) ve sinoplu erkeklerde bes para etmez

Yükleniyor...