Ehliyett sınavına giricem neler yapmalıyım, hangi konulara agırlıklı calışmalıyım? lütfen biraz yardım edermisin püf noktaları nelerdir mesela?

sınavda araca binince hemen kemeri tak ve aynaları düzelt falan dedi arkadaslar?

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

• heyecan yapma bu bir rahat ol yanına müfettişin biri oturucak arkaya hocan ve diğer müfettiş. Arabaya bin kemerini tak koltuğunu çek aynaları kontrol et kendninden emin ol altın kural bu. arabayı stop ettirmeden kaldır ve sürmeye başla arkadan bişey sorabilir müfettiş dikiz aynası ile kontak kur arkaya dönme hatta radyomu açsak bile diyebilir seni denemek için gözün yolda olsun sinyallerini ver dönüşlerini yap park ettirmek gerekirse kurallara dikkat edersin dururkende arabıı sirkeleme yumuşak bir duruş yaparsan geçtin gitti. =)=) 5 sene önce aldım park falan yapmadım 2 kere stop ettirdim 90 la geçtim =)

0|0
    0|0
    • supermıs :) tamam dikkat edicem cok sağolun

• vites attırırken arabayı bağırtma :D buda önemli zaten sesinden vites attırman gerektiğini anlarsın bide herşeyi ben bilirim ben yaparım çocuk oyuncağı gibi davranma burnundan kıl aldırmayan müfettişlere itici gelebilirsin :) ben son dönüşümü yaparken diğer kursiyer önüme kırdı anında arbayı durdurayım derken müfettişle birlikte bastık pedala stop etti arkadaki kıl müfettiş hocam siz mi durdrunuz kursiyer mi dedi adam da ortaklaşa yaptık diyince geçebildim :D

Erkekler Ne Diyor 15

• Arabaya binmeden önce gelen araba var mı diye bak, öyle bin ;
    Kapıyı hemen kapat
    Kemeri tak
    Koltugunu ayarla, kollar 90 derece kırık şeklide olacak ve 9:15 olarak tutacaksın
    Yan ve dikiz aynanı kontrol et,
    Vitesin boşta oldugunu el ile kontrol et
    Marşa bas ve sinyal verip yolu kontrol edince yola çık
    Yaya geçidine ve tabelalara kesinlikle dikkat et
    sinyal vermeden sakın şerit değiştirme
    Ve en önemlisi sakın stop ettirme, 2 kere stop ettirince (hiç hatan yoksa bile) direk in diyorlar

0|0
    0|0
  • Sınavda Motora Ağırlık Ver Diğerleri Genel Kültür.. Araca Binincede Koltuğunu Ayarla Aynaları Kontrol Et.. Debryaj'dan Ayağını Kontrollü Yavaş Yavaş Çek..

0|0
    0|0
  • İnternetten çıkmış sorularla full çekebilirsin, direksiyonda'da acele edicek birşey yok stop ettirmediğin sürece geçersin

0|0
    0|0
  • Koltuk ayarı dikiz aynaları dönüşlerin ve her şerit değiştirdiğinde sinyal vermeyi unutma geri gideceğin ve park edeceğin sırada dörtlüleri yak tamamdır

0|0
    0|0
  • Hemen kemeri takma. Oncw koltugunu ayarla sonra dikiz aynasi sonra kemeri tak. Heyecan yapma sakin ol

0|1
    0|0
  • araba kullanmayı ve paralel park yapmayı biliyorsan sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • kitabın hepsini oku sadece kitaba çalışsan güzelce geçersin

0|0
    0|0
  • Çıkmış sorulara çalış direksiyon sınavı içinde acele etme yapman gerekenlerin hepsini tek tek yap. Yapmam gereken ne diye sorma internetten bakabilirsin

0|0
    0|0
  • Koltuk aynaları ayarla soru sorarsa kafanı çevirmeye uğraşma tuzak bu dikizden bak heri giderken mutlaka elini koltuğa koy sinyal vermeyi unutma dönüşlerde başarılar

0|0
    0|0
    • tesekkür ederim düöüşlerde iyiyim ama park etmede biraz sıkıntı var :D

• Herkes de oluyor başlarda sıkıntı yapma rahat ol rica ederim

• Panik yapma yeter

0|0
    0|0
  • Sınavlar zorlaştı ota boka bırakıyorlar haberin olsun

0|0
    0|0
  • Geri geri giderken elini koltuğa deyir araba durmadan kafayı ön tarafa çevirme.

0|0
    0|0
  • çıkımş sorulara bak meb den

0|0
    0|0
    • evet bakıcam hep benzer mi sorular sorulur?

• evet yakın değiştirlmiş sorular zaten günlük yaşanan hyatın içinden şiyler trafik sadece ilkyardım ve araç ile ilgili bilgileri bilmelisin

• Once koltugunu ayarla sonra aynalari sonra kemeri tak dikiz aynani mutlaka kontrol et vitesi bosa al ayagin frende calistir bire tak freni brak kavramayi bul iyi yolculuklar :))

0|0
    0|0
  • mutlaka dıreksıyona cok calıs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• el frenini de unutma heyecanla :) ışıklarda stop ettirme park ederken dubalara vurma anında indirirler. hızlı sürdürmüyor zaten dönüşlerde 1 e düşür vitesi sakın kaldırıma felan arabayı vurayım deme dar dönüşlerde. stop edeni hata yapanı felan cık cık cık eleştir biraz kendine güvenin tammış ve heyecanın yokmuş numarası yap. 0 hatayla gitsen bile heyecandan dolayı vermeyebiliyorlar rahat hareket et. bir de seni lafa tutabilirler cevap ver mutlaka ama gözün işinde olsun sakın adama dönüp bakma konuşacam diye

0|0
    0|0
  • ayy o sınava bende gircem yokuşta durdurup kalkış yaptırıyolarya arabayı geriye kaçırma sakın ve park ederken dubalara değersen stop edersen kalkışta indiriyolar bir de mesela giderken birden stop ettirdin hemen geri çalıştır bozuntuya verme bana söylenenler bunlar rahat ol kasma

0|0
    0|0
  • çıkmış sorulara çalış ben son gece 3 saat çözmüş girmiştim 85 yaptım kolay çünkü. ama direksiyonda anamı ağlattılardı.

0|0
    0|0
  • El frenini unutma çok kişi ondan kalıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...