Arkadaslar teknoloji internet cep telefonlari bilgisayarlar artik cok skıldim ve kendime mektup arkadasi ariyorum mektup yzmak szide hycnlandrmiyormu?

Insanlar o kadar kapatmiski kendini dis dunyaya nostaljinin verdigi heyecani kimse hatirlamiyor. sizi bilmem ama ben mektup yazmayi s3viyorum

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• çok mantıklı tebrik ederim umarım bulursun bir dost

0|1
    0|0
    • Tesekkur ederim umarim herkes azda olsa boyle dusunur o zaman bazi seyler daha degerli olur

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Mektup yaz yollamak için ptt ye git online ödeme kanallarından habersiz fatura için sıraya girmiş cahil insanları gör saatlerce bekle teknolojinin değerini anla.

0|0
    0|0
    • Sende sabah aksam kafani pc tv cep telefonuna gom kolesi ol disarida akan hayati kacir eskinin degerini anla dostum

• Tv izlemem bilgisayarım yok hayatın akışına kapılmak yerine bir durup neler oluyor demeli kendini amacını sorgulamalısın.

• O farkli bisey dostum tabiki hayat amacini sorgula hayattaki guzelliklerin farkina varmali tabiki herseyi tamamen boslayip kagida kaleme muptela olunmali demek istemedim ama mektup bambaska bisey yani yazdigin kisiden cevabini beklemek falan

Yükleniyor...