Izmirlde yasayanlar yorum yapsin Arkadaslar cok merak ettigim bir konu var yardimci olursaniz gelin izmirliler?

Arkadaslar ben kendim yurtdisinda kaliyorum ve hic memnun degilim yani ilerdeki zamanlarda bu iki ile 5 sene arasinda dönüs yapa bilirim şu an evlilige adim atiyorum gelirsemde ailece hep beraber dönüs yapriz kendimiz usakliyiz ama usakda yasam nekadar kolay gözüksede gidince sorluklarida göriyorum turism ülkelerinde marmaris olsun bodrum antalya gibi yerlerde yasa güzel gözüküyo

ve size sormak isterim icinde olan daha iyi bilir

dönüs Aparsam izmire düsüniyorum peki size sorum su dogma büyümlü avusturyadayim peki izmirde yasam sartlari nasil dönüs yapsam kolay is bula bilirmiyim ve kazanci iyi olurmu daha rahat edilirmi lütfen bir kac fikirlerinize ihdiyacim var avusturyanin gidisati hic iyi degil :)

ve önemli olan ne gibi bir is bulurum burada büroda müdürlük yapiorum

tskler simdiden

• Is bulmaksa hic sorun cekmessin
    43% (3)60% (3)50% (6)Oy Ver
  • Hic is bulamazsin
    57% (4)40% (2)50% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bu soruyu cinsel karogoriesine koysaydin daha cok cevap gelirdi😄
Kalmadimi izmirliler

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Zorluk cekersin boyna teskstl var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Avusturya güzel ulke ekonomik açıdan?

0|0
    0|0
    • Abim güzelligi batsin burada sadece vergiye calisiyoruz gittikce pahalisiyor iyiye gitmior bunu göriyoruz burada dogdum 10 sene geriye bakarsim hersey cok güzeldi kazandiklarinöa yatirim türkiyeye yapa biliosun cok cükür ailemde öyle yapdi ama ben 7 senedir calisiyorum bir yatirim yapamadim kazanclar düsdü

• Ben kibrisliyim dayimlar falan orda yaşıyor bende 1 sene yaşadım bna gore değil küçük dağlık sessiz soğuk bir yer :( insanların çoğu yasli bna gore değildi

• Anladim ben mesala İzmir ve marmarisden baska yere dönüs yapmam ama marmarisde is bulamam otelde calismak bana göre degil

• bence yani

0|0
    0|0
  • Is bulmaksa hic sorun cekmessin

0|0
    0|0
    • Önemli olan iyi bis arkadasim garsonluk barmenlik yapdim ama o islerde gözüm yok evliöige yol aldim o yüzden tskler

Yükleniyor...