Atatürkçülüğün Türk toplumu için önemi nedir sizce?

Bu topraklarda onun sayesinde özgürce yaşıyoruz...sizce Atatürkçülüğün Türk Toplumu İçin Önemi nedir? Senin için ne?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• atatürkçülük karıştırılıyor. ben saygı duyuyorum atatürkün yaptıklarına o ve çevresindekiler sayesinde epey süreç katettik. ama günümüzde atatürkçülük,kemalistlik çok sapmış durumda. facebook kemalist sayfalarına bakıyorum islamiyete küfür ediyolar. Muhammed asm. 'e küfürler hakaretler ediyolar. kapalı bayanların fotoğraflarnı paylaşıp hakaretler ediyolar. Kemalistlik bu değil. Günümüz atatürkçülüğünü soruyorsan toplumumuza etkisi negatif yöndedir. Birileri bunlara atatürkçülüğü öğretmeli

2|0
    0|0
    • Çok doğru arkadaşım çok...Dınıne baglı olanları Atatürk duşmanı gıbı goruyorlar ve ne yazıkkı çok koyu Atatürkçüleride dinsiz gibi... Bırılerı atatürkçülüğü öğretmelı

• okulda ilk senemde amfideki herifin teki namazlarımı kıldığım için beni önce atatürk düşmanı sonra vatan haini ilan etti :) her yerde olduğu gibi parası olan konuşur misali..

• ne yazıkki din dusmanları var oyle ... keske buna Atatürk gibi güzel bir insanı alet etmeseler..

Erkekler Ne Diyor 6

• Atatürkçülüğü ve laikliği din düşmanlığı olarak gören ve öyle görülmesine sebep olanların Allah belasını versin.

Atatürk'ün değerini yabancılar anlamış ama bizim anlamayan bir sürü insanımız var.

2|0
    0|0
  • o bir deha.ileri görüşlü mükemmel bir lider.

3|1
    0|0
  • Bağımsızlığımızı sağlayan,gurur ve onurumuzu sağlayan fikir ve düşünceler birliğine atatürkçülük diyorsak ve bunu hala anlamayıp atatürkü put gibi gören insanlar varsa ,gülüp geçmek en güzeli..

2|0
    0|0
  • millet olgusuna inanmayan biri olarak, benim için önemi yok. hatta anlamsız buluyorum bişeyci olmayı.

0|0
    0|0
  • türk toplumunu bilmem ama benin önemi büyük atatürk sevgisi gittikçe azalıyor bu memlekette ama bizler cumhuriyetin bekçisiyiz...şimdi ergenekondan içeri alınmasam iyi

0|0
    0|0
  • atatürk dışarıda kazandığı parlak zaferler ve içeride ermeni, rum gibi azınlıkları anadoludan çıkararak ve ayrıca içeride isyan eden diyer etnik gurupları şiddetli bir şekilde bastırarak bu ülkeyi gerçek anlamda türkleştirmiş ve müslümanlaştırmıştır.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu soruya su sarkıyla yanıt verıcem link

2|0
    0|0
  • Atatürk diyince denilcek cok sey var...Ama o bir lider hem de gercek bşr lider.

2|0
    0|0
Yükleniyor...