Bir erkeğe hediye edilebilecek kitap?

Liarlove
Sevgili arkadaşlarım bir erkek arkadaşıma kitap hediye etmek istiyorum benimle ilgili güzel şeyler düşünsüneceği bir şey. (hoşlanmak falan gibi ) Bu arkadaş çok kitap okuyan biri oldugu için ne alacağımı bilemedim. Birde aşk kitaplarından çok hoşlanmıyor yani eski yazarları falan okuyor ( ahmet Arif vb) yardımcı olur musunuz?
Güncellemeler
+1 yıl
Sevgilim değil sadece hoşlanıyorum ve bunu anlayıp adım atmasını sağlayacak bir kitap :) ?
Bir erkeğe hediye edilebilecek kitap?