En yakınındaki kitabin 98 sayfası 4 cümlesi?

En yakınındaki kitabin 98 sayfası 4 cümlesi ?

benim ki; "çok akıllı olmadım hiç." (kırmızı bisiklet / can dündar)

0|0
22|9

En İyi Kız Görüşü

• "Hastalığı yüzünden vurduğu iğnelerin oluşturduğu eskizler kadınlığını biçimsizleştirmişti."

İşin garip yanı, bu sayfaa bu cümlenin altını hoşuma gittiği için çizmişim! Söylediğin rakama hayran kaldığımı belirtmeden edemeyeceğim bu yüzden..

0|0
    0|0
    • öyle mi..:) iyi bir tesadüf..en iyi cevap seçilmeyi hak etti bence.

Kızlar Ne Diyor 21

• avon katologu var. cümle değil 4. ürünü söylüyüm kil maskesi 16 tl imiş :D

1|1
    0|0
    • kaçırma bence, epey ucuz :D

• :D:D ismi var.. dandık bişey bence. çok kullanmışım gibi! ...

• göz kalemleri, rimeli piyasadaki çoğu markadan iyi şimdi. hakkını yemiyim. ama diğer ürünleri dandik :D

• Ama mühim değil, bazen haykırmalı insan; "Bırak dağınık kalsın!"

1|2
    0|0
  • En yakınımda eski bi' çizgi roman var. Sayfa sayıları yazmıyor o yüzden editör sayfasındaki son cümleyi yazıyorum.

"Ama çizgi romanlardan öğrendiğim en önemli şeye inanmaya devam edeceğim; iyi olan, yolda ne kadar sıkıntı çekerse çeksin sonunda kazanır, mutlu olur, gülerek arkadaşları ile yemek yer, güneşin battığı yere şarkı söyleyerek gider, sevgilisini öper... Bu böyle devam eder...

0|0
    0|0
  • ''Anemik asitli vajinasıyla bir turkuaz kadın

gibi okşandı durdu bütün gece şehrin tarlalarında

suçsuz civanların ahını alan kahraman mobilyalar. '' ~~ Lezzetli Tümörler Lokantası / küçük İskender

0|1
    0|0
  • Gene bir sabah Fantin'in göğsünü dinleyen doktor, üzgün üzgün başını salladı.

(Sefiller/ Victor HUGO)

0|1
    0|0
  • By the time Mr. brown is sixty, he will have completed more than ten detective novels forty years.

0|1
    0|0
  • Fakat siz bu işi yarı yolda bırakıp_Erzurumluların tabiriyle_boncuklandınız.İşte inanan bir gönül,öte dünyada bu tür soruların tevcih edilebileceğini hesaba katmalı ve ona göre vazifeye sahip çıkmalıdır.

Fethullah Gülen,Yenilenme Cehdi

1|1
    2|1
  • 25 derecde X'in Kb si 10 üssü -7'dir.

0|1
    0|0
  • "Tıkanıyorum sende, açık bir yer ver bana sızmak istiyorum azda olsa derinliğine… Akmak, aktıkça boğulmak istiyorum senide yanıma alarak!"

Blogdan...

0|1
    0|1
  • Zerdust buna cok sevindi ve bastona dayandi , ogrencilerine seslendi.

0|2
    0|0

• ya öyle tabi de. belli bir disiplinde almak var bazı şeyleri. gerçi yaşı yok hiçbirşeyin ama. ya insan işte bir de benim gibiyse o an ne isterse onu yapmak istiyor. öğrenciyken sevmediğim hemen herşeyi çalışırken keyfine okudum mesela. şımarık bir sıpaydım ondan sanırım. keyfim ve kahyası önemli benim için. bu aralar da bunlara merak saldım bir de sosyolojiye psikolojiye bir ara. böyle işte.

ben de eğleniyorum ama soran küfür etmiyorsa tabi :D

• güzel muhabbetti hips. yine devam ederiz :D

• Vahşi çığlıklarla atlarını mahmuzlayarak son hızla aşağıya indiler. ( Altına Hücum )

0|1
    0|0
  • "Kabalık yaptım.Seni aramak istedim ama numaran yoktu."

Kördüğüm,Gena Showalter

0|0
    0|0
  • '' y=f(x)= e üzeri 3x ise d 6 üzeri dx 6 ifadesinin x=ln3 için değeri nedir?''

0|0
    0|0
  • ''Sorumun cevabını o karmakarışık lunapark görüntüsünde aramaya başlıyoruz.''

Kediler Güzel Uyanır.

0|1
    0|0
  • "verilen denklemin cozum kumesi = .." diye gidiyo.sınav haftası iste naparsın

0|1
    0|0
  • bir paket margarin

şekerli vanilin

un... (oktay usta/ annem)

98. sayfa dğl kitapta değil annem tarif yazmış :):) çok güldm sorunun üzerine görünce

0|0
    0|0
    • benim annemde tüm tarifleri oktay ustadan bakar :D bari tamamını yazda bizimkine vereyim.

• tabi ki öyle ama bu gerçek olmadıgı anlamına gelmez.- adam fawer-olasılıksız

0|0
    0|0
  • bursa şehrinde inşa ettirdiği büyük cami (muradiye) de çok güzel olmuştur.

osmanlı tarihi kayı 2 - ahmet şimşirgil

0|0
    0|0
  • Hepimiz biliyoruz ki son derece zor problemlerin birçoğunun ifade edilmesi aldatıcı biçimde kolaydır.

0|0
    0|0
  • Hem de şimdi...

0|0
    0|0
  • Here are the daily average wind speeds plotted over time:

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu sefer parti salonunun diğer kapısından Einstein'ın girdiğini farz edelim :D ODTÜ yayınlarının parçacık fiziği ile ilgi bir kitabı

0|1
    0|0
  • dergi var elimin altında ondan yazayım

98 de görsel var 99 yazıyorum

Başlık dahil dördüncü cümle şöyle

Al benden de o kadar dedi başka bir hasta esprili bir şekilde.

1|1
    0|0
    • Evet kendisinden hoslaniyorum da biraz.

• Bence ediyordur :D sen dogrusunu yaptin , hayattan zevk almak gerek kasinti yasamak degil :)

Fazla bilgi yaraticiligi oldurur, seni engeller , her seyden ufak ufak iyidir bence.

• Haklisin :D

• yürümek onu çok yormuştu.

0|1
    0|0
  • 2 noktasındaki çevirme kuvveti ise :

0|1
    0|0
  • Arkadaşlar kittap elimdeydi soruya bktığımda şaka değil ama şaka gibi aynen yazıyorum.

Katırcıoğlu Mehmme paşa 1688 yılında girit seferisırasında öldü (İç İsyanlar ve Şeeyh Said isyanı)

cidden şaka gibi :)::)):):

0|1
    0|0
  • "bunları batı yakasında yakalarsam, o küçük piçi raylara gömücem" (junky - william s. burroughs)

0|1
    0|0
  • saçları harika kokuyordu (aklından bir sayı tut / john verdon)

0|1
    0|0
  • "kıpışık yerinden kalkıp aniden kapıya koştu"

0|0
    0|0
  • "Smyka'ya giden yol içinden geçiyormuş meğer ve aramadığın her an seni düşünüyormuş."

1|1
    0|0
Yükleniyor...