Merhaba, sizce WİKİPEDİA güvenilir bir kaynak mı?

Bu arada belki beni anımsayanlar olmuştur ismimden, bu konu hakkında biraz araştırma yaptım ve bu soru için bir dönüş yaptım. biliyorsunuz ki en çok tercih edilen ansiklopedi ve türkçe editörü diğer ülkelere oranla az wikipedianın, ve hataların olduğu kayıtlarda mevcut oldukça özgür ve tarafsız fakat bu ansiklopedide olsa doğru bilgiye ulaşmak için ansiklopedinin içinde bulunduğu tarafsızlık doğrunun çeldiriciliğine sebep olmaz mı?Özellikle her konuyu araştıran 15-20 yaş aralığı için... sizinde fikrinizi almak istiyorum

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Şimdilik bozulmayan bir site. Ama bilgileri değiştirilebilir olduğu için bazı konularda yanlış bilgiler içeriyor olabilir. Şu ana kadar merak ettiğim edindiğim bilgilerde yanlış çıkmadı.

0|0
    0|0
  • tam güvenilir olmasada en güvenilir kaynaklardan biridir

0|0
    0|0
  • bence guvenılır. kaynagı olmayan seylerın sonunda (kaynak belirtilmedi) yazıyor. yanı söylentıyı de söyluyo bilgiyi de

0|0
    0|0
  • Editor olayı tamamen bozdu vikiyi. Artık doğru bilgiler bile girilemiyor editör onaylamazsa. Peki editörün bu kadar bilgili olduğu ne malum. Bence güvenilir bir kaynak değil.

0|0
    0|0
  • türkçe katnakları pek güncellenmiyo ama ingilizceler anında güncelleniyor ve güvenilir

0|0
    0|0
  • hayır degil elini kolunu saglayan yazabiliyor.
    ama genelde dogru bilgilerin oldugunu inanıyorum

0|0
    0|0
  • Güvenilir kaynaklardan en iyisi bence..

0|0
    0|0
  • Başka bir seçenek maalesef yok.

0|0
    0|0
  • Güvenilir

0|0
    0|0
  • Her ne kadar değiştirmeye açık olsada sayfalar kontrolden geçiyor çoğu zaman wikipedia güvenilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• vikide herkes bilgi paylaşa biliyor diye biliyorum. o yüzden çok önemli konularda güvenmemek lazım

0|0
    0|0
  • Hayır, onüne gelen yaziyo oraya^^

0|0
    0|0
  • güvenilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...