30 lu yaşlardaki arkadaşlar cevaplayabilir mi? kültür sanat alanında kimleri izliyor, kimleri dinliyor, kimlerin kitaplarını okuyorsunuz?

30 lu yaşlardaki arkadaşlarım lütfen bana fikir verin... zevklerimi yaşıma göre güncellemek istiyorum.. malum artık 20 li yaşlarda bana hitap eden şeyler artık hitap etmez oldu ve boşluğa düştüm. Zevklerimi yenilemem güncellemem lazım. Olgunlaşmak ve çıtamı yükseltmek istiyorum... Hayatımın merkezine koyduğum şeyleri değiştirmenin vakti geldiğini hissediyorum... Mesela sizler hangi sanatçıları dinliyor? hangi programları izliyor? hangi yazarların kitaplarını okuyorsunuz? eskiden benim için hayatın anlamı filmler ve müziklerdi ama şimdi yeterli gelmiyor gibi.. belki de tür değişikliğine gitmeliyim. cevaplarınızı bekliyorum?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Tarih siyaset, gezi. antropoloji, belgesel programları izle.
    yerli yabancı. bir e-kitap okuyucu al , pdf txt epub ne bulursan yükle oku
    okumaktan sıkılma. yazarlara gelince bir dünya yazar var, sosyoloji okumanı tavsiye ederim günümüzü anlatan en iyi alan şu anda sosyoloji ve felsefe

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Talha ugurluel i dinle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çıtayı yükseltmek için geç kalmışsın, 17-18 döneminde başlamalıydın. Birden olacak iş değil bu, yıllara yayılır.

0|0
    0|0
  • sana bir şey katmadığını düşündüğün uğraşları bırak

merak ettiğin konularda kitaplar oku araştırmalar yap

Ben tv'de güzel program göremiyorum, en entelektüel program Tarihin Arka Odası ama adam çok tekrara kaçtığı için sıkıyor. Eskiden Okan Bayülgen yapardı güzel programlar, katılan bütün profesörler okuyun burada dinlemek sadece merak uyandırır öğrenmek okumakla olur derlerdi.

0|0
    0|0
  • Kişisel beceri üzerine yoğunlaşabilirsin. Mesela bir enstruman çalabilirsin eğitimini alarak. Yoga ve nefes teknikleri üzerine eğitimlere katılabilirsin. Yurt içi ve dışı turlara katılabilir tarihi bilgileri araştırabilirsin. Daha çok tiyatro ve kitap okuyabilirsin.

0|1
    0|0
  • özelden yaz anlatırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...