Öpüştükten sonra tokat atmak

Öpüştükten sonra tokat atmak Türk sinema filmlerinde ve dizilerinde meydana gelir çok da komiktir.. :))

Acaba erkek başarısız olduğu için mi yer o tokatı?

yoksa ağzı mı kokuyordur?

yoksa yoksa ...?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aksiyon olsun diye koyuyolar işte düşük bütçeli Türk filmleri hepside.

1|0
    0|0
    • Yasamis olan varmidir bu durumu acaba

• Taraflardan birisi zorla öpüpte ardından tokat yerse anlarımda,herhangi bir zorlama olmadan öpüşürken taraflardan birisi tokat atarsa taraflardan birisi hasta derim.

Erkekler Ne Diyor 9

• kız neredeyse kendini teslim edip iffetini kaybetmesine sebep olan bu şeytan tüylü çocuğu suçlaar, çünkü vicdanı kendini rahatsız etmiştir.:DD sanatçı gözüyle

1|0
    0|0
  • öptürdüm ama namuzlu kızın ayağı çekmenin değişik bir yoludur. döneceğeeez döneceğğeez aynı yere geleceeeğeez :)

1|1
    0|0
  • Saçmalık işte :) Türk kızı namusludur. Öpüşse bile tokadı basar. Hoşuna gitse de gitmemiş gibi yapar :))

3|0
    0|0
  • İnsanda cinsel isteğin zaman zaman şiddet duygusuyla beraber arttığı bilimsel bir gerçektir bu açıdan bakarsanız önce tokat sonra öpüşmek yada tam tersi görülebilir yada kadın sevdiği halde duygularını özgürce ifade etmekten kaçınıyorsa kendini kısıtlamanın verdiği rahatsızlık şiddet şeklinde dışa vurabilir..

0|0
    0|0
  • Ağzı kokarmı bilemicem :) ama genelde kızda hoşlanıyodur karşı koyamamıştır..bir şekilde oğlana karşı ön yargısı vardır..basit kız olarak gözükmez istemez..oysa ki o tokadı kendisine atmıştır..

1|0
    0|0
  • Kızın gönlü vardır ama utanır... Erkek atılım yapar kızın hosuna gider o yüzden öperken karşılık vermez sonradaa cilve karısımı tepki veeeeeee link

0|0
    0|0
  • bu gittiğin için şak*

bu da döndüğün için ... (öpüyor)

bu daha klişe bence.

1|0
    0|0
  • hayırdır tokat mı atıcan

0|0
    0|0
  • filim icabı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sorma ya adamları öpüyolar öpüyolar.Sonra da neden beni öptün çatttt:))Ağzı koksa öpmez hemen iterler heralde.Demekki memnun olmamış hanım kızlar:))

2|0
    0|0
  • hem öptü diye tokat atar, sonra devam öpüsmek icin can atarlar :D öylede yapiyorlar zaten zilliler :D:D:D benim bi arkadasin dedigi gibi, biraz cilve yapayim cocugu bastan cikarim, yaklastiginda namuslu kiz numarasi yaparim :D:D:D ben bu düsünceye katilmiyorum ama, arkadaslar yanlis anlamasin.. :D öpüyorsan öp kizim, öptügün icin savunma kendini..öpmeyeceksinde, tokati en derininden patlat ve uzaklas :D

0|0
    0|0
  • istemem yan cebime koy...

2|0
    0|0
  • bu opucuk cok guzeldi bir daha lutfen demek istiyor ama bunu acikca belli etmek istemiyor imali bir sekilde anlatiyor

kadir inanir misali bir tokatta kadina gelirdi peki ya bu tokadi begendinmi ulennn

kiz bir daha tokat atardi sonra tekrar opusurlerdi sanirim onlarin tarzi da boyleymis der gecer gideriz :))))

0|0
    0|0
    • bu cok guzeldi lutfen birdaha demek istiyorsa niye olay yerinden kacarak uzaklasiyor

• Bence adamlar dilini kullanmasını bilmediği için yiyorlar o tokadı.

1|0
    0|0
  • heyecan katmak icin :D

1|0
    0|0
  • istemem yan cebime koy durumu.

0|0
    0|0
  • aslında tokat atıldıktan sonra öpüşülüp barışılmalı

2|3
    0|0
Yükleniyor...