Evlilikte kadın kocasından ne ister?

eevlilikte kadın kocasından ne ister. erkek karısından ne ister ne bekler.. herşeyi yazın..siz ne beklerisiniz?...beklentileri yüksek tutmak üzer mi?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• öngörülerime ve başkalarının hikayelerine dayanarak cevap vereceğim.kadın kocasından evin direği olsun ister.onu korusun kollasın kıskansın ister.yatağa kendisinden önce girip yatağı ısıtsın ister kendisine değer versin fikri sorulsun ister.her ikisinin de eşit seviyede olmadığını içten içe bilsin ister.içten içe bilmezde gerçekte bilirse sızlanmaya başlar.bu yüzden erkeğin görevi çeşitli psikolojik baskılar ve oyunlarla(çoğu kez kendisi bile farkında olmaz diye düşünüyorum neden böyle düşündüysem) mümkün mertebe açığa çıkmasını engellemektir.kadının görevi ise deyim yerindeyse saçını süpürge etmelidir evet hizmetleriyle yemekleriyle ve yataktaki görevleriyle erkeğin memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışmaktır.netice değil gösterdiği gayret daha önemli görünür erkeğe sanki diye düşünüyorum kimi noktalarda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• neden yazalım ki evlimisin evlenecekmisin evlenip boşanmısmısın. ne kadar detay o kadar bilgi.

0|0
    0|0
  • mutluluk ve huzur

0|0
    0|0
  • Maddi beklentisi çok fazla olan, gözü dünya malında olan bir kadın istemiyorum öncelikle. Yine de elimden geleni yaparım tabi. Duygusal olarak ise beklentisi sınırsız olabilir. Önemli olan açık bir şekilde bunları gerekirse dile getirmektir. Yeterki biriktirip de nefret düzeyine gelinmesin. Tatlı ve güler yüz, samimiyet, sadakat, sıcak kanlı olması benim için karakter açısından yeterli.

1|0
    1|0
  • üzer tabi

genelde ikisi de ipleri baştan ele almaya çalışır ki bu da ocaklarına incir ağacını diker yavaş yavaş o zaman ne aşk kalır ne sevgi çıkar ilşkisi başlar bu olmazsa gerisi hikaye

0|0
    0|0
  • Bir parça huzur bir parça sevgi.

1|0
    0|0
  • az konuş çok doğur kadın :)) yada evinin kadını çocuklarımın anası olacaksın

1|0
    0|0
  • iyi yemek yapsın

0|0
    0|0
  • bunu sen kendin yaşadikça anlarsin görüşüm bu :)

0|0
    0|0
  • beklentileri her 2 tarafta makul düzeyde tutamazlarsa ilerde çok problem yaşarlar.

0|0
    0|0
  • ayaklarımı yıkasın yeter.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne beklediğimi söylemek istemiyorum ama beklentin eşine yüksek geliyorsa üzülürsün/üzülür,oluru varsa ne ala:)

0|1
    0|0
  • saygı,sevgi,sadakat,anlayış,ilgi vss

0|0
    0|0
  • beni korusun kollasın . çalışmaya meyilli ailesine düşkün olsun . gözü elalemin karısında kızında olmasın. evden işe işten eve :) temiz bakımlı olsun . yanıma gelirken özen göstersin . günlük duş alsın . sevgisini gösterebilsin . ilgisini kanıtlasın. hem eş hem arkadaş hem baba olsun . hangisini istersem onu bulayım karşımda. karşılığında ise ona bambaşka bir dünyanın kapısını açacağıma söz verebilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...