Arkadaşlar yardımmmm?

Kültür seviyemi arttırmak için neler yapabilirim? Bir konuş hakkında çok bilgiye sahip olmak istesem bu konu ne olabilir görüşlerinizi söyler misiniz?

0|0
416

En İyi Erkek Görüşü

• Hukuk oku Kanunları iyi oku geliştir.
    Güncel Konuları takip et.
    Tıp tan geri kalma..
    Telefonunda Gereksiz Uygulamalar olmasın.
    Çok soru sor.

Boş İnsanlarla Sohbet etme..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• Kitap oku.

1|0
    0|0
  • kitap oku.

1|0
    0|0
  • Neye merakin varsa o konuda gelistir tarih, edebiyat, mimari, mitoloji vs vs...

1|0
    0|0
  • kişilikli arkadaşlıklar ve bolca kitap okumaktan geçer

1|0
    0|0
    • Kitap önerileriniz var mı?

• öenere bileceğim bir kitap yok ama arkadaş çevren ve çesitli romanlar okuyo bilirsin güzel yaşam filmlerine gidebilirsin biyogrofi ağırlıklı filmlerde olabilir bence webden izleye bilirsin bunlar sana yardımcı olacaklardır ve bol bol gezmek

• Kültür gelistirmek icin tarihi bilmen gerekir gezerek, okuyarak seviye atlarsın

1|0
    0|0
  • Bol bol kültüre dayalı kitap okumalısın

1|0
    0|0
  • kitap ve belgesel. bir anda yad abir ayda olacak bısey degıl bu

1|0
    0|0
  • Kitap oku

1|0
    0|0
  • Kültürsüz kültürlülerle bir kere muhattap olmayacaksın ki her duyduğun bilgi doğru olup olmadığına inanmıycaksın her iki tarafında bilgi sahipliğini bileceksin.

Mesela gerçekten ateist olan biri ben ateist değilim. Kuranı kerimin arapçasını türkçesini vs... Bilir bazen öyle biriyle karşılaşıyorsun ki adam sana kurandan öyle şeyler söylüyor mantığın almıyor bilmediğin için cevap veremiyorsun. Araştırmacı kimliğin çok iyi olması lazım

0|0
    0|0
  • sevdiğin konuları derinlemesine araştır, kitaplar bul oku

0|0
    0|0
  • Kültürel faaliyetlerde bulun takip et..
    - kitap oku, sinema ve teknoloji yi takip et..

0|0
    0|0
    • Teknolojiyi takip edebileceğim site vb. kaynaklar biliyor musunuz peki

• Bu site içinde mevcut sanırım.. Konulardan bulabilirsin.
      - arama motorunda aratmam teterli doğru kelimeyi ;-)

• Herşeyen ders alarak kültür seviyeni kitapdan daha çok arttırabilirsin bu benim görüşüm

0|0
    0|0
  • kadınlar

0|0
    0|0
  • Din siyaset ideoloji spor bilim sanat teknoloji oyun sinema vs vs vs...

0|0
    0|0
  • müzik dinle bol bol. yeterli.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kültür seviyesini arttırman için çok kitap okuman ve dünyadan haberdar olman gerekir, iyi bir araştırmacı olmalısın :)

1|0
    0|0
  • Vikipedi oku en büyük kültür deposu

1|0
    0|0
  • Kitap oku internette haberlere falan bak bir de mesela arkadas ortamindasin bilmedigin konular geciyo duymadigin seyleri soyluyolar eve git arastir neymis diye ben oyle yapiyorum arada duydugum herseyi arastiriyorum kısacık

1|0
    0|0
    • Arkadaş ortamında genelde öyle farklı konuları konuşan ben oluyorum zaten :D pek birşeyler katabilecek arkadaşlarım yok açıkçası

• Hii o zaman ona gore birileriyle arkadaslik kurmaya bak😄

• Kitap okuyabilirsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...