2 temmuz 1993 Sivas/Madımak katliamında katledilen canlar anısına ''Bir Şehir (Sivas)'' türküsünü söyledim , nasıl olmuş?

http://vocaroo.com/i/s1OoEfJzwmIl

2 temmuz 1993 Sivas/Madımak katliamında katledilen canlar anısına ''Bir Şehir(Sivas)'' türküsünü söyledim , nasıl olmuş ?

ve kendinden geçmiş bu yobaz grup hınçlarından Pir Sultan Abdal heykelini dişliyor, ısırıyordu...

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Agzina yuregine saglik. Bu Dunyada dini irki dili icin oldurulen her insanin mekani cennet olsun. Olduren katilerinde 7 cihanda Allah belasini versin.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim.. Sivas'ta o gün 35 canımızı alan yobazlara inat bugün binlerle oradayız.. Bizi yakmak ile biteremezler.

• Allah yardimciniz olsun. Aslinda ne tuaf demi muslumanin muslumana yaptigini yahudiler bile yapmiyor bir muslumana

• Amin.. Bugün çorum katliamı ile bir belgesel izledim.. Kafa kesmeler, fırına insan sürmeler, el , kol, ayak kesmeler , ağaçlara bağlayıp infaz etmeler.. Allahu ekber nidaları ile... Kime bu hınç kime bu gözü dönmüşlük? Üstelik bunu yapan zihniyet insanlara katil deme cüretinde bulabiliyor...

• güzel söylemissin anlami da ayri güzel zaten.

1|1
    0|0
  • Hüzün ile eslik ettim, sesine saglik.
    Türküler yanmaz...

0|1
    0|0
  • Ağzına sağlık😊

0|1
    0|0
  • Tekbir getirip insan yakmak Islam adina insan yakmak hangi kitapta yaziyor.. Kuran da geciyor mu boyle birsey biri beni aydinlatsin Allah rizasi icin.

Guzel yuregine saglik yoldas her zamanki gibi fevkaledenin fevkinde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• her zamanki gibi mükemmel söylemişsin yoldaş. ışidle aynı zihniyet hiçbir farkları yok. bugün ışidin yaptıklarına sevinenler de bunlardır ama yakın zamanda bu zihniyet gömülecek

alevilik konusunda bilgilendirici bir konuşma en azından alevi olmayanlar için :)

3|1
    0|0
  • Güzel olmuş... "Rüzgar Olduk" da hiç fena olmazdı o sese.

2|0
    0|0
    • Bir çok ağıt var bu katliam ile ilgili bayadır kafamda bu vardı bunu denedim.. Teşekkür ederim..

• çok iyi olmuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...