Roman-Film uyarlamalarından en başarılı bulduğunuz film?

Romanlardan filme aktarılan erserlerden en başarılı bulduğunuz başyapıt hangisi arkadaşlar?

Melekler ve Şeytanlar ı dün gece saat 01.00 civarlarında bitirdim gerçekten beğendim sürekleyicive gizemliydi ve bugünde filmini izleyecem the da vinci coda gerçekten güzeldi filmide öyle

Böyle eserlerden ilk aklıma gelenler Alacakaranlık,Robinson Cruse,Kuzuların Sessizliği ve melkler ve şeytanlar geliyo peki sizin en başarılı bulduğunuz hangisi?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Being There... Kosinski'nin romanindan enfes bir Hal Ashby filmi. Peter Sellers'in olmeden onceki son filmi. Yonetmenin ve Peter Sellers'in basyapit filmi.

0|0
    0|0
  • Lotr

Fight Club

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yeşil yol

shawshank hapishanesi(esaretin bedeli)

0|0
    0|0
  • Birçok film var başarılı diyebileceğimiz.. En bilinenleri The Godfather, Fight Club, Guguk Kuşu, Yüzüklerin Efendisi, Harry Potter, Esaretin Bedeli, Sin City vb.. Böyle güzel yapıtlar çıkarılsa da ben romandan sinemaya uyarlama olayına karşıyım.. Her film kendi içinde saf olmalı yani yemeği ısıtıp önümüze koymamalı..

0|0
    0|0
    • yemeği ısıtıp diyorsun ama film olarak yeni bir yemek oluyor tarif aynı olsada yeni yapılmış bir yemek oluyor.

• :D :D: D

• olm siz ne ayaksınız lan :D

yorum patlaması olmuş abi bende sevindim 9 tane bildirim var diye :D

• Ucuz Roman.

0|0
    0|0
  • yüzüklerin efendisi ve figt clup

0|0
    0|0
  • Melekler Şeytanlar'ın filmini izlerken fazlasıyla küfür edeceksin. Uyarayım :))

0|0
    0|0
  • yeşil yol

0|0
    0|0
Yükleniyor...