Bir kitap yazılmasını isteseniz bu kitabın konusu ve içeriğinin daha çok ne olmasını isterdiniz?

Aklımda bir çok konu var ama sizlerinde yardımıyla bunları pekiştirmek istiyorum.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• sadece üşengeçler için olsun böyle komedi konusu asla sıkmayan hikayeside olmayan arada random atan filan :D

0|0
    0|0
  • valla bilmem de şuaralar fantastik maceralar işi kotarıyolar valla ciddi düşünüceksen oralara yönel :D

0|0
    0|0
    • Bunu düşüncem yapabilirsem tabi

• aslında büyük kısmı hayal ürünü senin yaratıcılığına kalmış bir tür. örnek vermek gerekirse harry potter , yüzüklerin efendisi, hobbit, şuanda çok meşhur olan game of thrones diye bildiğimiz diziden ötürü buz ve ateşin şarkısı ve daha bir sürüsü. kendi evrenini yaratıyosun bir açıdan o evrenin tanrısı oluyosun hem eğlenceli olabilir de düşününce :D doğa üstü olaylar/canlılar, okurun seviceği bikaç favori karakter, entrika, gizem macera birazda mizah buyur sana ödüllü bir eser :D kolay değil tabiki ama tamamen hayalgücüne dayanan bir alan. Atıyorum örneğin bir polisiye roman yazmak bir bilgi birikimi gerektirir mesela

• İnsanlık unutulmuş insanlık şerefsizliğin sapıklığın ibnliğin arkadan vurmanın insalık kabul edildiği şu dünyada en gerekli şey budur

0|0
    0|0
  • Bir gencin hayat yolunda yaşadığı travmalar kargaşalar ve hayat mucadelesi uzerine

0|0
    0|0
  • hayatımı yazsam roman olurdu

0|0
    0|0
  • Vatan nasıl. Satilir

0|0
    0|0
  • Turk kizlari ve tripleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• dolu dolu aşk

0|0
    0|0
  • Onemli olan konu degil isleyisidir benim icin

0|0
    0|0
  • Gunumuzun insanlariyla ilgili olabilir.

0|0
    0|0
  • bunu bilseydim o kitabı ben yazardım zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...