Birileri bana şarkı dinleyerek bir şeyler çizmenin duygusunu anlatabilir mi neler hissedersiniz kafanızda neler oluşuyor?

Aranızda illaki çizen arkadaşlar vardır böyle şarkı dinlediğinizde böyle ürperme diken diken olma gibi ya anlatılmaz yaşanır fena kalbim çarpıntı yapıyor dediğiniz oluyor mu?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben çizerim. Ressam değil çizer. Çok farklı her şey uçar gider

0|0
    0|0
    • bütün hayat damarların bu dünyadan gitmiş hayal dünyasına uçmuş gibi uykuya dalmak gibi diyorsun :)

• Zaten öyle olduğunu bugün itiraf edebildim. Bu acı gerçeğin mutlu ettiği tek yer diyelim

Kızlar Ne Diyor 3

• Cin Ali cin ayşeyi seviyor evleniyor bir de cin fatma doğuyor :D ben kim çizim kim

0|0
    0|0
    • yani birşeyler karalarken neler hissedersiniz anlamında neden çizersiniz gibi :)

• Ben bir şey hissetmiyorum kahretsin bölümüm olduğu için mecburen engelli çocuklarla birlikte çizim yapıyorum zorla... İğrenç

• Aliyi düşünerek cin ali çizerim en fazla oda çok duygusal bir parça olması lazım

0|0
    0|0
  • Büyük bir boşluk.

0|0
    0|0
    • hiçbir şey mi?

• eline kalemi aldığında o kağıda döktüğün şeyler nedir peki hiç birşey hissetmeden çizdiğin şeyler mesela, ve ya neden alıyorsun o kalemi eline ne çağrıştırıyorda çizmek istiyorsun

• Boşlukta olunca çizmek istersin. Resmin sonunda o bosluk senin cizgilerinle dolar zaten.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...