Sherlock holmes okuyanlar burayaaa?

Elimde serinin 2. Kitabı var gencler 1. yi okumadim birbiriyle cok baglantili mi baslayim mi?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Fark etmez ben de yanlış almışım, diğerlerini okudukça tamamlanır..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Değil hepsi kendi içinde de ayri hikayeler istediginden başla

0|0
    0|0
  • Kitabını okumadım ama dizisini izledim. Zaten olaylar ve karakterler oldukça şaşırtıp kafanı karıştıracak bu yüzden baştan başlaman en doğrusu olacaktır.

0|0
    0|0
  • elindeki kitanın adı ne

0|0
    0|0
  • 5 serilik kitabin hepsini okudum sadece 1. serisi filimle bağlantılı daha sonra filimden kopup farklı farklı hikayeler var biribiriyle bağlantılı değil

0|0
    0|0
    • Peki agatha christie okuyor musun?

• yok sadece filmlerin etkisinden dolayı okudum hepsini bitirdim ama devam niteliği yok yinede sürükleyici konular var tabi beğenmesim okumazdım Artur Conan Doyle

• Bağlantılı değil. Bir konu bütünlüğü yok zaten. Watson' ın Sherlockla çözdüğü cinayetleri anlatıyor. 2. Kitabın son hikayesi çok heyecanlı bu arada

0|0
    0|0
    • Peki agatha christie okuyor musun? Sherlock ile onun kitaplari ayni çizgide mi merak ediyorum

• Evet genelde katili bulma amacli hepsi degil bazi kitaplarinin kurgusu cok daha harika oluyor orasi ayri bir de sherlock deneyim dedim merak ettim. Yorum icin tesekkuler :)

• Önemli değil :)

• Ayrı hikayeler. Ama bazı hikayeler 2 kitaptada var. :'(

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • Okumuyorum ama dizisi harika

0|0
    0|0
  • başlamalısın bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sherlock holmes serılerını karışıkta okuyabılırsın tum serılerını defalarca okudum hayranımm ,:)

0|0
    0|0
  • başla başla bişey olmaz ayrı hepsi

0|0
    0|0
Yükleniyor...