Gunesin Kizlari?

sizce Haluk karakteri.. savasin eskiden sevgilisi olan Melisi olduren kisimidir? yorumlayin lutfen

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• haluk u çok kötü biri gibi göstermeye çalışıyorlar sanki, sonradan ya adamın günahını aldık dememiz için. haluk kötü olsa eski karısı neden hala aşık olsun onu anlamıyorum. adam iyi kesin kız çıkacak ortaya sonradan ölmedi ya da ailesi ile ilgili bir problemden dolayı öldü.
    ayy o abisini oynayan çocuğa gıcık oluyorum bu arada

0|0
    0|0
    • Şizofrenmiş herif galiba

• oda olabilir aslinda.. ama karisi neden dovuyordu ozaman degilmi yani.. oglu odaya girip anneme ait herseyi kaldirmissin dedi.. basi bu odada annene ait hicbirsey yoktu dedi ve ali donup duvara bakip ya burada duran ayna hani annem yuzundeki morluklari fondotenle kapatirdi demisti..

• oo orayı atlamışım değişik dizi izleyip görücez bakalım :)

Erkekler Ne Diyor 8

• bence vet

0|0
    0|0
  • bence o kız ölmedi kaçırdı onu

0|0
    0|0
  • O dizi okadar sürmeyecek hele hele o ortanca görmemii kız varken bir bölümünü izledim o kız soğuttu beni

0|0
    0|0
  • Olabilir türk dizilerinde neler olmuyorki

0|0
    0|0
  • Evet oyle

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • çok beğeniyorum o diziyi zannetmiyorum ama güzel dizi tabi o selin hariç çok saçma bir kız

0|0
    0|0
  • kafasını kesmiş

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Ya bir saniye bana sadece bu Savaşın neden böyle psikopat gibi davrandığını bir söylerseniz (sadece kısım kısım izledim, dizide tek hikayesi ilgimi çeken karakter Savaş).

0|0
    0|0
  • Bence ölmedi o kız yaşıyor

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Bence altından o çıkacak gizemli biri ve yatta da o kızın kolyesinin çıkması ve onu görünce suratında ki hal kesin adamın o kızın ölümünden payı var.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • bnce o haluk kıza aşık ve hala bı yerlerde gızlıyor

0|0
    0|0
  • Haluk karakteri içinde Güneş kelimesi geçen dizilerde oynamak için yaratılmış sanki mübarek

0|0
    0|0
  • Bana da öyle geliyor üstelik erkek kardeşi ahmet hala ortalıkta yok onu da merak ediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...