Hikmet anıl öztekin nasıl bir yazar bilgi verir misiniz?

Eyvallah diye bir kitabından alıntılar görüyorum facebookta sürekli nasıl bir yazar merak ediyorum...
kitaplarını okumuş olanlar bilgi verebilir mi kalemi nasıl güçlü mü kitapları sarıyor mu falan bilgi verin işte :D

almak istedğim kitabıda bu arkadaşlar

Hikmet anıl öztekin nasıl bir yazar bilgi verir misiniz ?

tek bildiğim elif gibi sevmek kitaplarının yazarı olduğu bana ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim bu kitabı almalıyım :) Kitabın fiyatı d&r 10,95 tl sizce değer mi almaya...

• Evet almasın çok iyi bir kalem kesinlikle okumaya değer
    78% (7)33% (1)67% (8)Oy Ver
  • Hayır alma gereksiz kitaplara para mı verilir manyak mısın
    22% (2)67% (2)33% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
www.dr.com.tr/.../urunno=0000000650773

kitabın fiyatına buradan bakabilirsiniz ayrıca
Bu kitabı bana hediye edecek bir kimse var mı :)

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 1

• Kesinlikle yazar olarak hiçbir üretkenliğe sahip olmayan bir kişi. Ama kitabında yer alan cümlerler içinizi rahatlatacak nitelikte. İnternette dolasan bir sürü ders niteligindeki cümleleri kitabında kullanmıs, kullanmadıklarını da kendi sayfasında sanki kendi kaleminden cıkmıscasına paylasarak kitabını bir nevi pazarlamaktadır. Canfeza gözümden düştügün an sarkısının içinde gecen bir cümle ve bunun gibi bir çok alıntısı var :)

İnsan kaybettigini özler, vazgectigini degil.. Gibi

Yinede taktir okuyanların, fakat unutmamak gereken birşey var okumak için aldıgınız her kitap yazarını şair yapıyor. Cünkü artık yazarlık pazarlanma derecesine göre belirlenir duruma gelmiş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...