Popüler kültür ve moda yargılarımız değişiyor mu?

bir bakıyoruz ki ne modaysa herkeste o var, sahte lv cantaları, koca koca gozlukler zengin fakir farketmez herkes bir ürün gibi kopyala yapıştır bence ya sizce?

Güncellemeler:
arkadaşlar tiki kızlara ne demeli ördek gibi hahayt

0|0
54

En İyi Kız Görüşü

• görsel hafıza bir süre sonra sık rastlananı olağan saymaya başlıyor ve insanlar onlara yönelmeye başlıyor. az bir kısmı marka takıntısı içindeyken büyük çoğunluğu bulduğuyla yetiniyor bence.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• tiki diyerek kendin gibi olmayan insanları aşağılayamazsın. eğer sen onlara tiki dersen onlarda sana varoş der. sırf bağzı insanlar kendileri alamıyor diye başka grup insanların giyindikleri yedikleri aldıkları hakkında konuşması hiç hoş değil

zenginin malı züğürdün çenesi olayı.

3|0
    1|0
    • dertli gördüm seni ay takıldın sen birine bimemki ördek wiki tikiliye hohoyyyyttt :D

• sen dertlisin ki çok takmışsın tikilere. tikiler birbirinin aynı da varoşlar çok farklı sanki. hepsi amele edebiyatı yapıyorlar.

• hohohooooo komik yok yaw ben çokm şükür varoş değilim çok şükür ördek de değilim komiksin sadeceec :D

• İnsanlar alım gücü kendinden çok olana özeniyorlar ne yapsınlar ? Herkesin durumu bir değil ki. Kopyala yapıştıra gelince haklısın. Elit kesimin elit kızlarının hepsinin zekasıda, giyinişleride aynı. Sen onun kolundaki çantayı beğen o zaten senin arabanı beğenicektir. Akıl lazım birazda akıılll.

0|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum.

Ne yazıkki böyle yapıyolar.

0|1
    0|0
    • Son güncellemene yazıyorum.

Ben hep düşünmüşümdür acaba bunları kopyalayarak mı çoğaltıyorlar diye.

• artık insanların hayatı kopyala yapıştır olmuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kalıtelı ve güzel gıyınmek kötu bırşey degıl..

Kötu olan o ucuz gorunen kıyafetlerle bırde farklı olmaya çalışmak..

Önemlı olan kendıne özgu ama estetık bır gıyım zevkı yaratmak..

1|0
    1|0
  • Özgünlük farklı bir şey fikrimce. Herkesin giydiği kıyafeti, farklı bir kemer, ayakkabı ve saçla bile değiştirebilirsin.

Ama dediklerinde haklısın, Ankara'da her yürüyen kız, aynı fabrika yapımı gibi geliyor bana son zamanlarda. Replika ürünler için de, bariz bağırıyor aslında "ben taklitim hey" diye (anlayan için)

0|0
    0|0
  • link bu kız tamamen çakma mesela

0|0
    0|0
  • artık ınsanların hayatı kopyala yapıtır olmus:)) ozentı genclık yazık:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...