Türkiye LGBT haftası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ülkemize yakışan birseymi veya şu an lingini paylasamadigim 2015 ciplak eylem destekleyen var mı buna benzer öğrenci yapımı eleştiri. https://youtu.be/Kxr-FW9SLRw

• Nedirbuya rezalet bunları simaryanin allah belasını versin
    17% (2)83% (10)50% (12)Oy Ver
  • Ülke elden gidiyor
    58% (7)8% (1)33% (8)Oy Ver
  • Bunları her yerde görmek istiyoz fırsat olursa bende öyle ilski yapcam
    25% (3)9% (1)17% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bağzı mal insanlar yanlış anlamış mesaj atiyo erkek erkeğe kadın kadına ilişkiye karşıyım kısacası cinsiyet değişimine değil erkek ten kadın olabilir veya kadından erkek ama hemcins ilişkisine karsiyim burası Hollanda değil arpayibol buldular kimse müslüman bir ülkede ve özellikle halkın %90rahatsiz olurken ciplak gösteri yapamaz
Toplumsal ahlak kavramı maddesi bilmeyenler bana değil ana yasaya baksın..

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Şıklar çok uçlarda olmuş

1|1
    0|0
    • Yapılanlarda uçlarda bacım istanbulun en işlek yerlerinden birinde gündüz vakti mübarek ramazan ayında soyunuyor salican birton sapığı oraya tövbe tövbe genel ev personelleri de yaptı hangisi soyundu haksizmiyim Allah aşkına

• Haklısın, onların yaptığı tabii yanlış. Ama onur yürüyüşü sadece ondan ibaret değildi ki. Onlar kendilerinin de bu toplumda bir birey olduklarını göstermeye çalışıyorlardı. Bazıları abarttı ama

Kızlar Ne Diyor 4

• Asıl düşünmemiz gereken şey neden bu hale geldik?

0|1
    0|0
  • ulke elden gidiyor

0|0
    0|0
  • Ülke elden gidiyor

0|0
    0|0
  • Sen once kendi homofobikligine yan kardes

1|0
    0|1
    • Bağlı mal insanlar yanlış anlamış mesaj atiyo erkek erkeğe kadın kadına ilişkiye karşıyım kısacası cinsiyet değişimine değil erkek ten kadın olabilir veya kadından erkek ama hemcins ilişkisine karsiyim burası Hollanda değil arpayibol buldular kimse müslüman bir ülkede ve özellikle halkın %90rahatsiz olurken ciplak gösteri yapamaz

• Ciplak gosteri yapanlari bende kiniyorum bir jac dengesizi cogunluga yansitma

• Soruyu baştan iyice okuyup homofobiklig yaasaydin anlardin çiplak yazmıştım

Erkekler Ne Diyor 7

• Şiklara bak :D ortasi yok

1|0
    0|0
    • Yapılanlarin ortası yok broo istanbulun en işlek yerlerinden birinde gündüz vakti mübarek ramazan ayında soyunuyor salican birton sapığı oraya tövbe tövbe genel ev personelleri de yaptı hangisi soyundu haksizmiyim Allah aşkına millet çokluğuyla çocuğuyla gezemicekmi

• A dedim. önce allah islah etsin tabi...

0|0
    0|0
  • A dedim

0|0
    0|0
  • Rezalet

0|0
    0|0
  • B diyorum

0|0
    0|0
  • Önceden saygı duyardım. Yani iyi derdim, tamam ne yaparlarsa yapsınlar o da bir hastalık derdim ya da tercih meselesi falan. ANCAK artık saygım kalmadı. Çünkü taksim yürüyüşlerinde, İslam'a hakaret ettiler. Bizim için önemli olan (Biz derken Müslümanlar) Recep, Şaban ve Ramazan aylarıyla dalga geçtiler ve çıplak bir kadın (travestide olabilir) oynattılar ve diğerleride alkışladı. Öpüşenler falan... Üniversitedeki Doçent olan hocamızın dediği gibi, LGBT'liler hak falan istiyorlar ama kendilerini bir birey olarak öne çıkarmıyorlar. Tek dertleri "cinsellik" diyordu. Cinsellikle kendilerini göstermeye calısıyorlar dedi. Bu yanlış demişti. Madem onlar böyleler, saygıları yok e o zaman bende onlara saygı duymam, duymayacağımda.

0|0
    0|0
  • Turkiye bunu kaldiracak durumda değildi anlasildiki bunlarda türkiyeyi kaldiracak durumda değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...