Suskunlar dizisinden sonra Ustura Kemal dizisi de yayından kaldırıldı.

Gerçi suskunlar dizisini hiç izlemedim ama ustura kemal dizisiniseverek takip ediyordum neyse sizce neden reyting kurbanı oluyor butür diziler insanlar bunları izlemiyorsa neleri izliyor

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• o kadar cok dizi var ki. birileri birkaçını izliyordur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İnsanlar belgesel seviyor. o_O

1|0
    0|0
  • o kadar gereksiz dizi varki

benim için üzülme

alev alev

vs vs

1|0
    0|0
  • dexter, supernatural, walking death, true blood, vampire diaries... reklamlar baymadığı sürecece yalan dünya ve işler güçler.

1|0
    0|0
  • ask agırlıklı aldatmalı dizileri izliyor emin ol

1|0
    0|0
  • bence böyle şiddet üzerine kurgulanmış tüm diziler kalkmalı bu dizilerden etkilenerek şiddete yönel diğimiz bi gerçek örneyin kurtlarvadisi çıktı ortalık polattan geçil miyor ancak gerçek hayatta polatlık yapan karşılığını misliyle alıyor tabi buda şiddetti tırmandırıyor

0|0
    0|0
  • Bir anket yapsalar farkederler ki herkes oturmuş dizimag üzerinden yabancı dizi izliyor. :)

0|0
    0|0
  • maddi imkansızlıklar , artık seyirci de eski seyirci değil , her önüne konulanı yutmuyor artık !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Daha kaldırılması gereken ne saçma sapan dizi var , böyle kalitesiz yapımları izleyip prim vermemek lazım ...

1|0
    0|0
  • ustura kemalin yayından kaldırılması için dua ettim açıkçası,hiç izlemedim ama başından beri itici geldi,Ama suskunları hiç kaçırmamıştım ve bence muhteşem bir dizi'ydi.Bizim milletimize bol sevişmeli yiyişmeli,aldatmalı,kimin eli kimin cebinde belli olmayan karakterler daha çekici geliyor

1|0
    0|0
    • evet aynen öyle canım genelde reytigte 1.olan diziler hep senin örnek verdiğin türden oluyor :D

• Suskunlar reyting yüzünden değil kanalın yapımcı şirkete para ödemiyor oluşundan ötürü bitti. Bakın Show Tv'nin parasını ödemediği yapımlardan biri de Pis Yedili'dir. Dizi yayınlandığı günden beri yapım şirketi tarafından çekiliyor. Kanal daha bu diziye beş kuruş ödememiştir. Suskunlar da aynı şekilde yalnızca 6 bölüm parası almıştır ve geri kalan 22 bölüm Tims'in cebinden çıkmıştır. Hal böyle olunca da bir yere kadar gidiyor tabi. Reyting sadece işin üstünü örtmek için ortaya atılan bir bahanedir. Bunu bilin.

0|0
    0|0
    • suskunların reytingi çok kötüydü her hafta 10 sıranın üstünde bitiryolardı son bölümlerde 20 hatta 30 sıraları görüyolardı para konusundan bitmiştir haklısındır ama reytingleride çok kötüydü para demişken eşref saati adlı dizide para yüzünden yayından kalkmıştı galiba show tv bunu hep yapıyor

• Show Tv hiçbir çalışanına para ödemiyor ki bunu hep yapıyor. Ayrıca zaten reytinglerde oynama yapılabiliyor hepsi doğru değil yani kapı arkasında işler çok farklı dönüyor. Ha Suskunlar'ın Pazar gününe konması doğru muydu? Bi de öyle bir soru var tabi yani Acun'un karşısına koymak pek de mantıklı bi davranış değildi zaten ama bitmesine az kala böyle bişey yapılmasını da ben reyting konusuyla bağdaştırmak istemelerine bağlıyorum.

• o kadar cınsel ıcerıklı dızıden sonra kaldıracak bunlarımı bulmuslar ustura kemalı bende ızlıyordum.. karadayı harıka

1|0
    0|0
    • benimde sadece 3 dizi vardı izlediğim ustura kemal karadayı ve kurtlar vadisi şimdi kaldı 2 tane :D dediğin gibi okadar kalkması gereken cinsellikle ilgili dizi varkı ama malesef reytingte 1.oluyor otür şeyler türkiyenin hali oyüzden ortada

• buna en buyuk ornek aşk-ı memnu ... onu kaldırmadılar da ben bılmem esım bılır programında dansoz cıktı dıye yuksek mıktarda ceza aldı program yazık ... o da uygun degıl ama çelişkili bır durum

• fatmagülün suçu neyi hiç saymıyorum hele iffet :D çok örnek var butür saçma şeylerin ilgi gördüğü muhteşem yüzyıl özellikle bitsede kurtursak kanuni sultan süleymanı nefret ettiler bana

• günde 7-8 tane dizi olursa sonuçta böyle olur tabi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...