İnternetten kitap indirebileceğiniz siteler?

İnternetten kitap indirmek istiyorum. Şöyle virüs bulaştırmayan , güvenli siteler hangileri?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Son 7 yıldır falan bütün kitaplarını internetten indirip okuyan biri olarak yazıyorum bu mesajı. Torrent en sağlıklısı. Düzgün klasörlenmiş, sıralı güvenli. Yalnız şöyle bir şey var. Eğer kitabı bilgisayardan veya tabletten okumayı düşünüyorsan 3. Kitabından önce kör olursun. Kindle, kobo, nook gibi elektronik mürekkep teknolojili bir cihaz alman daha sağlıklı. Hem çok pahalı değil eski modeller hem de birkaç ayda kendi parasını çıkarıyor. Memlekette bir kitap otuz liradan başlıyor. Öyle işte başka merak ettiğin bir şey olursa anlatırım.

0|0
    0|0
    • torrent ta aradığım neredeyse hiçbir kitabı bulamıyorum. hangi siteden buluyorsun?

• Türk torrent sitelerinde genelde paket oluyor böyle paylaşımlar. Mesela 300 türk yazar gibi. Ordan indirmiştim zamanında ne bulduysam şimdi içlerinden seçip okuyorum. Kullandığım siteler bittürk, leechturk, arenatr turkdepo falan. Şu an mobilim ama çok uğraştırmayacak bir şeyse istediğin eve geçtiğimde bakar gönderirim istersen.

Erkekler Ne Diyor 3

• Torrent siteleri kullanabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Dijital olarak okuduğum zaman bir şey anlamam somut bir şey olmalı yapraklarını cevirmem lazim, icabında elime aldığım zaman hoşuma giden bir sayfayı açıp okumak daha iyi oluyor.

0|0
    0|0
  • Google kitap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...