Süper Baba şimdi yayında olsa diğer dizileri döver miydi yayından mı kaldırılırdı?

Süper Baba şimdi yayında olsa diğer dizileri döver miydi yoksa yayından mı kaldırılırdı?

0|0
12|15

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi bizimkiler gerçekçi olmayan şeylerin peşinde olduklarından aile dizileri bizimkileri pek sarmaz...Ama süper babanın kızı falan gayrimeşru ilişki yaşasaydı, entrikalara maruz kalsaydı, ya da erkek karekterler yenge baldız tanımasalardı o zaman izlenirdi...

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• terlikle vururdu diğer dizilere.

0|0
    0|0
  • Süper Baba değil de Perihan Abla olsaydı şöyle hem Şevket Altuğ hem Perran Kutman'ı bir araya getirse. Tadından yenmezdi valla.

0|0
    0|0
  • Süper Babayı bu kadar güzel yapan o zaman ki yokluktu.

Şimdi herşey kalabalık farkedilmesi zor olurdu ama, o dizinin kalitesi yadsınamaz gerçek.

0|1
    0|0
  • yerden yere vurudu ben olsam izlerdim hiç kaçırmazdım yani:) bide çılgın bedişi ne çok izlerdim ben yaa hatırlıorum:)

0|0
    0|0
  • Zihnimde hala dövüyor : )

Yine yayınlansa yine dikkatimi çeker ve müptelası yapardı

Çengelköy <3

0|1
    0|1
  • kimse izlemezdi bence.şu an tüm saatler dolu ztn

0|0
    0|0
  • Taklitleri yapılırdı.

0|0
    0|0
  • Kesinliklee

0|0
    0|0
  • Babaanne değil miydi?

0|0
    0|0
  • Her şey tadındaydı,damağımızda ki tadı alıyoruz hala.

0|0
    0|1
  • bu kadar özleyen varken o diziyi, döveer döver :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bana bir masal anlat babaaaa... çok özledim gerçekten o günleri.şimdiki diziler ne ya televizyonu açmıyorum ne zamandır.

0|0
    0|0
  • birader diziden bıktık zaten özellik film verilmiyooo çekilde yayınlardan 2008 yılından sonra ne film verildi nede başka bir şeyyy hep dizi hep dizi onun için sıkıldı millet dizidenn

en iyisini tekrar ver izlenmez bence...

0|0
    0|0
  • en sevdiğim diziydi. Şimdikilere dizilere demeye şahit lazım. Süper Baba gibisi bir daha çekilemez.

0|0
    0|0
  • İzlenme rekoru kırardı

1|0
    0|0
  • süper baba bir dönemin mihenk taşı bir dizi idi o diziye hasta idim ben özelikle fiko karakteri ile şevket altuğa

0|0
    0|0
  • ilk kez yayınlanıyo olsaydı dövmek ne ki a.'a bile koyardı ama tekrardan çıksa bişe olmaz en az 3 kere baştan sona izledim yau =))

0|0
    0|0
  • yayından kaldırılırdı..

0|0
    0|0
  • simdiye super dede oldugu icin elini optururdu butun dizilere

0|0
    0|0
  • Hepsinin eline verirdi LM haric :)

0|0
    0|0
  • yok bu devirde tutmazdı

0|0
    0|0
  • alayını tokatlardı

0|0
    0|0
  • Dövmezdi ama şimdiki nesil öyle dizilerin kıymetini bilmezdi bence.

0|0
    0|0
  • dizi şarkısı yeterdi.

0|0
    0|0
  • en iyi dizilerden biriydi bence,

0|0
    0|0
  • Süper Baba tüplü televizyonda izlenir. Öyle iPad'ten, Youtube'dan tekrarları falan izlenmez...

0|0
    0|0
Yükleniyor...