Bu lut kavmi kaç yılında yaşamış?

Arkadaşlar bu Lut kavminin yaşadığı tarih kaç ? Ozamanlarda yeni yerleşik hayata geçen insan nasıl komplike düşüncelere düşmüş :/

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim ne yeni yerleşik hayatı. İrem şehrini bilmiyor musun? Lut kavmi gibi helak olan a'd kavminin şehri. İnsanlık tarihi olan 7bin yıl boyunca yerleşik hayat da olmuş göçebe de.

Tam tarihi bilmiyorum ancak milattan önce. Hz. İbrahimle aynı dönemde

0|1
    0|0
    • o kavimler ne la :D vayyy be Ad kavmi neden yok olmuş peki?

• hmm k. bakma o zaman söylemim için

• Sen kusura bakma başkan doğal burada böyle durması

Kızlar Ne Diyor 1

• Türkistandaki katliam bile bu kadar destek görmezken şu ıbneler yüzünden sokağa çıkanların insanlıgını skeyim.

Gotunu sktren adamın onuru mu olurmuş. Şimdi bana yobaz deslerde umrumda değildir bunları savunan erkekte vurduyordur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tarih diye bize dayatılana inanma en azından mantığının yattığını al. mesela yazıyı sümerler bulmadı hz. ademe sayfalar gönderilmişti

0|0
    0|0
  • İbrahim peygamber ve Nemrud zamanında yaşamış bir kavim. Lut peygamber İbrahim peygamberin yeğenidir. Fakat İbrahim peygamberin 775 yıl yaşadığını bir kitapta okumuştum.

Eşcinselliğin nasıl meydana geldiği ve yaygınlaştığını kıyasla anlayabiliriz. Yaşayan ilk insanın peygamber olduğu bir dünya, ve bu zat'ın neslinden gelen insanların daha sonra dini ve rabbi unutması ve sapıtması gibi.

0|0
    0|0
  • Lut kavminin çocukları daha dün taksumdeydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...