Film tavsiyesi verebilir misiniz arkadaşlar?

Arkadaşlar izlemem gereken fimler varsa sıralayabilirmisiniz, aksiyon olmazsa sevinirim dramı çok seviyorum birde komedi tarzı. Çokta bilindik filmleri söylemeyin yeşil yol gibi..

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• az önce bi arkadaş sormuş "arşiv yapcam" diye. aynılarını yapıştırıyorum.

fight club

shawshank redeption,

american history x

macinist

a beautiful mind

oldboy

leon

sucker punch

inception

karayip korsanları serisi

minority report

lord of war

the truman show

i, robot

i*legend

limitless

dark knight serisi

matrix üçlemesi

sleven

gladiator

full metal jacket

v for vandetta

million dollar baby

gamer

hancock

dawn of the dead

shaun of the dead

28 days later

28 week later

in time

total recall

the longest yard

next

13 tzameti

500 days of summer

ilk akla gelenler =D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Codayi-i nadir ez simin

izleyebileceğin en güzel film

0|0
    0|0
  • Dram listesi çıkartıyım ;

Black ( Tek kelime ile baş yapıt doğuştan kör ve sağır olan bir kızın ve onun hocasının hikayesini anlatıyor konu çekici gelmesede soluksuz izleyeceksin. )

My name is khan ( Buda mükemmeldir otistik bir kişinin hayatını ve aynı zamanda müslüman olmanın zorluğunu anlatıyor. )

Ghajini ( Geçici hafıza kaybı alan bir hastanın hikayesi )

Can dostum ( Hiç bir yeri tutmayan bir felç ve zenci bir arkadaşın arasında geçen inanılmaz dostluğu anlatıyor. )

0|1
    0|0
    • Yanlız dram filmlerinin sırrı orjinal olmasıdır yani türkçe düblaj değilde alt yazı izlemen lazım. Çünkü filmin tüm tadı ( duygusu ) orada.

• Can dostum ve ghajini izlememiştim konusuda iyi geldi bakıcam çok teşekkür

• @RocknRolla bende senin gibiyim dram ve psikoloji tarzım, bu 4 film hakikaten çok iyidir zaman kaybetmeden izle. :)

@Soran Ghajinide ve can dostumda iz bırakan filmlerdendir izle pişmasn olmayacaksın.

• Körlük - Blinedeness imdb puanı 6.6 olmasına rağmen seni şaşırtmasın, izle ve gözlerinin sağlıklı olduğu için Mevla'ya şükret. Bende iz bırakan filmlerden sadece biri.

Kaçış Planı -The Next Three Days imdb puanı: 7.3 bir Russell Crowe filmi desem yeterli.

Acil Teslimat - Premium Rush imdb puanı: 6.6 hareketli bir film, oldukça akıcı.

Şimdilik gece gece aklıma gelenler bunlar.

0|0
    0|0
    • Körlük dediğin black mı ? Doğuştan kör ve sağır birisini anlatıyor oysa mükemmeldi o izledim onu. Kaçış planı ve acil teslimat pek dram gibi gelmedi aksiyon gibi geldi konuları nedir

• Körlük ingilizce adı; Blinedeness Tür; Dram, Gerilim, Gizem,

Konusu; Bir göz doktorunun normal bir tempoda akan yaşamı, gözlerinin birdenbire kör olduğu şikayeti ile başvuran bir hastası tarafından alt üst olur. Körlük bu göz doktoruna da bulaşır. Nedeni bilinmeyen bir şekilde tüm kent halkında görülmeye başlanan bu olağandışı körlük yalnızca doktorun eşinde rastlanmaz. Olan biteni canlı olarak gören doktorun eşi, yaşanılan kaos ortamında kendisini ve ailesini kurtarmaya çalışır.

• Frequency.2000

The.Odd.Life.of.Timothy.Green.2012

Tristan.and.Isolde.2006

Seeking.a.Friend.for.the.End.of.the.World.2012

The Five-Year Engagement.2012.

Bilgisayarımda izleyip sakladıklarımdan bunlar var izleyebileceğin :)

0|0
    0|0
  • My name is Khan ı şiddetle kavgayla gürültüyle tavsiye ederim 50. dakkada bi başlıyosun ağlamaya 165ç. dakkaya kadar yada onu izlediysen. joe black yada yapay zeka süper filmlerdir günde en az 2 film izleyen biri olarak tavsiyemi dikkate al derim :)

0|0
    0|0
    • My name is khanı daha dün gece izledim bu saatlerde bitmişti baya ağlatmıştı beni sağolsun. O tarz filmler çok etkiliyo beni varmı o tarz ? Joe black yada yapay zeka demisşin onlar dram mı konusu nedir ? Dram istiyorum dram ağlamak istiyorum :D

• joe black aşk dram my name s khan ın politik konusu orda biraz fantastik ama joe black tan daha iyi bi filmdir brad pitt ve antony hoppinks baş rolde 2001 yapımı sanırım ama belleklere kazınacak br fil onu izle muhakkak o zaman pişman olmayacaksın teşekkür ettiğinde kulaklarım çınlar :)

• KOMEDİ:

Mr Poppers Penguins

3 Idiots

Borat Sagdiyev

Yes Man

Lottery Ticket

The Dictator

Ice Age Series

DRAM:

Seven Pounds

Hachi

Gran Torino

The Blind Side

Coach Carter

0|0
    0|0
  • Şeref Madalyası var 2012 yapımı yaşanmış bir kahramanlık anlatıyor izlemelisin bence diğer ülkelerin askerlerine nasıl sahip çıktığını görebilirsin.

0|0
    0|0
  • ghajını

ask yemını

benım adım khan

fanaa

3 ıdıot

0|1
    0|0
  • kanguru jack

0|0
    0|0
  • forrest gump

0|0
    0|0
  • Benım adım khan ızlemedıysen mutlaka izle.

0|0
    0|0
    • Dün izledim çok iyidi

• İçinde yaşadığım deri ya bu? baya sasırcaksın ızlemedıysn

• Dersu uzula. Pisman olmicaksin ;)

0|0
    0|0
  • departed..bu senenin filmi ve let me right one in orjinal versiyonu amerikan değil

0|0
    0|0
  • little miss sunshine

0|0
    0|0
  • Bu filmlerin bir çoğunu izlemişssindir ama izlemediğin varsa mutlaka izle derim ilk 3 favorim diğerleri çok sevdiklerim

Esaretin Bedeli

V for Vendetta

Hayat Güzeldir 1997

Can Dostum 2011

Monte Kristo Kontu

Yüzüklerin Efendisi

İyi Kötü Çirkin

Bourne Serisi

Köstebek

Koku: Bir Katilin Hikayesi

Karanlıklar Ülkesi

Kazablanka

Agora

Alien Serisi

Adalet Peşinde

Akıl Oyunları

Dövüş Kulübü

Karayip Korsanları

Kanlı Elmas

Amelia

Ucuz Roman

Akıl Defteri

Pearl Harbor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• demin bir arkadaşa yazmıştım.

esaretin bedeli,the notebook,50ilk öpücük,titanik,1900 efsanesi,tiffaniyde kahvaltı,leon,pearly hurbor,aşkta ve savaşta,joe black,aşk ve gurur,akl oyunları,120,aşk tesadüfleri sever,er ryanı kurtarmak,eyvah eyvah,nefes aklıma gelenler

0|0
    0|0
    • Pride & Prejudice :( şu filmi izlediğim zamanlar ne güzeldi yaw özel bi yeri var bunun bende :D

• Waow o zaman izleyim ben onu ahah öpücük falan ilgimi çekti bak :)

• listeme ekledim şimdi ergen polisleri izlemek üzereyim daha sonra öpücüğü izlerim :)

• Yedi Yaşam

0|0
    0|0
  • schindlerin listesi. gecen de birine tavsiye etmiştim. hatta bugun açtım ama hepsini izleyemedim,yarın devam edicem. 3 saat 15 dk kadar sürüyo.

0|0
    0|0
  • korku severmisin ?

0|0
    0|0
    • Hayır tek başıma izleyemiyorum onları izlesem bile 2-3 gün etkisinden kurtulamıyorum o yüzden sevmem :D

• hmm ben korku manyagıyım ondan komedi beni sarmıo sana yardımcı olamıycam :) sorry

• SAĞ SALİM diye bi filim var izle gülmekten ölürsün :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...