Eski zamanlardan birinde yaşamak isteseydiniz...

Eski zamanlardan birinde yaşamak isteseydiniz hangi dönemde yaşamak isterdiniz? neden?

0|0
15|19

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• 65 85 arası Avrupada yaşamak isterdim.. Çiçek çocukları komünler.. Roling stones Beatles Pink Floyd siyasi akımlar... Keşefedecek çok şeyin olduğu şimdiki gibi tüketici insanların olmadığı, özgürlük akımlarının farklılığın olduğu yıllar..

Standardize edilmiş toplumlardan nefret ediyorum...

1|1
    0|0
  • 1700-1800 lü yıllarda yaşamak isterdim. Klasik batı müziğinin gelişimine tanık olup Mozart ve Beethoven gibi isimleri canlı canlı dinlemek isterdim.

0|0
    0|0
  • 1600 yıllar Japonyası.Katanalr filan var.Pek şahane dönemler.Tabi ezilen köylü sınıf değilde,samuray olduğumu varsayıyorum.Miyamato Musashi ile kapışıp doğranırdım muhtemelen

2|0
    0|0
    • tamda seven samurai filmine uygun bir karakter ornegi cıkarmıs sizden

• @oblique Akir üstad güzel film çekmiş.Bu hayranlık sadece seven samurai ile sınırlı değil.Zatoichi'den the last samurai'a kadar gider.Animelerden Afro samurai,samurai Champloo,Kenshin'e ulaşır.Manga'da vagabond ile tavan yapar.

"Live by the sword,die by the sword"

• ergenekondan çıkan çılgın türk olmak isterdim. destanı unutmayanlar için

0|0
    0|0
  • valla güzel soru hep hayal utopya olarak kalacak ama hep hayalımdır ama genede öyle tarıhı yerlerı gezmek ve havasını solumakla vede arastırmakla yetınmek zorunda kaldım.

antik yunan

ve mısır döneminde yasamak ısterdımmmm

0|0
    0|0
  • dünyada her yonuyle yasanan ve belkide bir daha yasanmayacak olan koklu degisimleri gormek adına 16. yuzyulda yasamak isterdim

0|0
    0|0
  • cumhuriyetin kuruluş döneminde yaşamak isterdim belki

0|0
    0|0
    • Kurtuluş savaşında bulunma sonra Cumhuriyete kon vay babo vay;)

• aman dur gözünü seviyim sen direk Cumhuriyet:)

• 1600 yillarinda napolyan abinin yaninda cirak olmak isterdim o para para para derken bende yere dokulenleri toplardim

0|0
    0|0
  • kesinlikle Da vinci'nin yaşadığı dönem de yaşamak isterdim hatta bu kaçık adamın arkadaşı dostu olmak isterdim..

0|0
    0|0
  • link bu müzik eşliğinde 19. yüzyıl vahşi batısına yollayın beni :)

0|0
    0|0
  • Antik Yunanistanda yaşamak isterdim.

Çünkü Yunan mitolojisindeki sıradışı olayların gerçekten yaşanıp yaşanmadığını çok bilmek isterdim.

0|0
    0|0
  • Tam benlik soru, çok isterdim. 200 yıl öncesinden taş devrine kadar gönder beni gönderebildiğin yere :))

0|0
    0|0
  • Julius Caesar'ın kumandanlarından biri olmak isterdim.

0|0
    0|0
  • Helenistik Dönemde Mora yarımadası civarında bir yerlerde. Olurdu yani.

0|1
    0|0
  • bilgisayar ve internetin uzak olmadıgı bir çağ olsunda :)

0|0
    0|0
  • 15.yyda rönesans italyasında sanatçı olmak isterdim. medicilerin, da vincinin kankası.

0|0
    0|0
  • Caesar'a özel davet göndermelisin bu soru için:)) Sayfanın yarısını kaplar herhalde:))

0|0
    0|0
  • orta çağ veya uzay çağı

0|0
    0|0
    • eskiden uzay çağı mı varmış orta çağ iyidir

• sinirlenmedim ki. hemşerinimi kıracan bir hayal için şimdi. =)))) geyiğinde bk çıktı galiba =))) hadi seni kırmiyim sonkararım orta çağ ya marangoz yada demirci olurdum heralde.

• tamam topraam senin için uzay çağıda var ayıpsın unutmuşum ben hemşeri olduğumuzu

• taş devrinde yaşamak isterdim sonra ateşi bulup tarihe geçmek:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Ortaçağ Avrupası'nda..

Fazlasıyla merak ediyorum.

1|0
    0|0
  • Hanı şu tv olmadığı radyodan alaturka müzik dınlenen zamanlarda

1|0
    0|0
  • tas devri, ilginc bi devir

1|0
    0|0
  • 50 li 60 lı yıllar

1|0
    0|0
  • şu dönemde olmasaydım da, ilk çağlarda olsaydım daha iyiydi..

1|0
    0|0
  • Büyüklerimizin bizim zamanımızda dedikleri zamanda olmak isterdim.bi bakardım her sey gercekten daha mı iyi diye..

0|0
    0|0
  • Taş devrinde yaşamak isterdim,sanırım taş kalpli olanların ataları ordan geliyor,onların kalplerini yumuşatıp günümüze faydalı olmak isterdim:)

0|0
    0|0
  • 70li yıllarda amerikada yaşamak isterdim. nasıl takılıyo hippiler görmek isterdim :)

0|0
    0|0
  • 17. ve 18. yüzyılda yaşayıp dünyayı dolaşmak isterdim...

0|0
    0|0
  • ömer hayyam.. kendimi buluyorum okurken yazdılarına

0|0
    0|0
  • yok ya istemem. ben memnunum yaşadığım dönemden...

0|0
    0|0
  • orta cag:)

0|0
    0|0
  • osmanlı döneminde yasamak ısterdım..

0|0
    0|0
  • mağara devrinde büyücü olmak isterdim.

2|0
    0|0
Yükleniyor...