Piyasa hangi mallar Çin'e ait?

Çinliden de Çin mallarından da nefret ediyorum. Hatta almak dahi istemiyorum onlardan çıkan malları ya da ait olanları. Doğu Türkistan'daki kardeşlerimizi zulme uğratan soysuz Çinlilerin mallarını almak istemiyorum elimden çok bir şey gelmiyor ki napmalıyız?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• o mallar turkıyeye gırdıyse alınmıstır. para çine ulasmıstır senın alıp almaman çini alakadar etmez su an

0|0
    0|0
    • Kös kös oturmaktansa ne bileyim

• @pentin o doğru bişi uzun surelı bı eylem olması lazım. çin mallarının ustunde zaten artın '' Made in China'' yazmıyo '' Made in PRC'' yazıyo'' çin soysuzları böyle seylerde yapıyolar takıp etmek lazım

• Buna mutlak dikkat edicem de her baktığım malda da ''Made in China '' yazıyor arkadaş.

Erkekler Ne Diyor 6

• şu an elindeki telefon/bilgisayarın parçaları fela çin malı

0|0
    0|0
    • Muhakkak öyledir. Zaten elimdeki telefonun arkasına baktığımda yeni gördüm o lanet yazıyı '' Made in China''

• aslında tüm elektronik ve tekstil çinin gıda ve diğerleri yahudilerin elinde

0|0
    0|0
    • Doğru söylüyorsun. Nereye baksam Çin malı yazıyor ben anlamadım ki bu kadar mı işlemişler.

• Helal olsun kardeşim sana

0|0
    0|0
    • Eyvallah kardeşim ama elden başka bir şey gelmeyince olmuyor sende izin verme Çin malı almasınlar dicem ama her yere yarılmış Allahın malları

• senin gibiler ölmez kardeşim

• Sagolsasin kardeşim var ol

• Made in china ve ya p. r. c yazar onlar işte

0|0
    0|0
  • Malesef bu yorumu yazdigom telefon bile cin mali bu o* cocuklarina bir bede odetmeliyiz

0|0
    0|0
    • Ekonomik yönden içimize kadar işlemişler her yere dağılmışlar. Her şeyin bir zamanı var onlarında var bir bedel ödeyeceği vakit. Fırtınadan önceki sessizlik.

• aldığın malın üretim yerine bak PRC ya da CHINA yazıyoca çin malıdır

0|0
    0|0
    • tamam bilgilendirdiğin için sağ ol kardeşim

• Gücümüzün yetmediği yerde duamız var. Haklısın sadece Türk olarak değil zulme uğrayan herkes için karşı konulmalı.

• haklısın

Kızlar Ne Diyor 3

• Kirciceem ne guzel soru acmissin. Tebrik ederim ben de ayni fikirdeyim. Kesinlikle ben almasam ne olur mantigindan kurtulup kisisel onlemler almamiz lazim.
    Çin urunlerinde "prc" yazar. Çin mali demektirm etiketinde bunu kontrol edebilirsiniz. Ayrica zaten cok ucuzsa kesin o soysuzlara aittir.

Allah senin gibi insanlari arttirsin cok mutlu oldum bu duyarliligina.

0|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim ben de mutlu oldum senin gibi biriyle de düşüncemin uyuşmasına. İnşallah. Ufak bile olsa
      alınmalı bencede önlem. Anlamıyorum Suriyelilere edilen yardım kadar neden ırkımıza edilmiyor

• Suriyeliler de cok cekti. Insan soy ayrimi yapmamak lazim elbette ancak tabi ki #doguturkistan in yaninda olmaliyiz. İHH yardim dernegi oraya bagis goturuyormus sanirim. Fitre zekat v. s. ailen verecekse orayi bir arastirsinlar istersen. Ben insallah oraya verecegim acil ilac goturmeleri lazimmis.

• Asla ayrım yapmam. Zulüm her yerde acıdır. Ama beklediğim adil davranış. Çok doğru söylüyorsun

• arkası bantlı kumandalar

0|0
    0|0
  • çine ait olmayan bir ürün söyleyin :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...