E-Kitap olayının mantığı nedir?

Son yıllarda yayılan E-kitap uygulaması var . Hiç kullanmadım ve hakkında bilgim yok tam olarak nasıl yararlanılıyor bu uygulamadan kullanan arkadaşlar var mı , bu konuda önerebileceğiniz şeyler veya siteler varmı ?

Güncellemeler:
Cevap veren arkadaşlara soruyorum bunu tekrar güncelleyerek , Peki bu uygulamada istediğimiz her kitabı bulma şansımız var mı varsa nereden ve nasıl yapıyoruz bunu ? Misal olarak '' Cezmi Ersöz - Şizofrenik aşka mektup '' kitabını aradım daha önce fakat bulamadım bi yerde yanlış yapma olasılığım olabilirmi bilmediğim için ?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Benim telefonda var o uygulama basbaya kitap şeklinde güzel bir uygulama.

0|1
    0|0
    • Her kitabın yok galiba.

• Anladım , teşekkür ederim çok fazla kitap okuyan biri değilim arada okuyorum ama yerleşkede okuduğum için aradığım her kitabı bulma şansım pek olmuyor burada o yüzden öğrenmek istedim nasıl bişey olduğunu .

Kızlar Ne Diyor 5

• Teknoloji çağına girdiğimiz için kitabı elektronik alana taşıdılar..Elektronik sözlükler gibi düşün..

Ben şahsen sevmiyorum, samanlı kağıdı koklamak lazım.

0|1
    0|0
  • Koklayabilmem lazım.

0|1
    0|0
  • Kullanmadım kullanmam da. Kitabın sayfalarını çeviricem, sayfa seslerini duyucam, kendine has o kokusunu alıcam. Yoksa kitap okudum demem kendime. Kitaba da kitap demişler bi o kaldı bari onu elektronikleştirmesinler.

0|0
    0|0
    • saygım sonsuz ama şu an içinde bulunduğum durum nedeniyle böyle bi uygulama benim işime geliyor . Aradığım bi kitabı bulabilmek için merkeze gitmem gerekiyor ve bu en az 2 saat yol demek , sadece teknolojinin nimetlerinden yararlanmak gerek bazen bu yüzden soruyorum .

• böyle bi durumda bişey diyemem tabi. Ben genel olarak bakış açımdan bahsettim. Seçeneğim olmasa tabi ki ben de böyle bi yolu tercih ederdim.

• link şu siteye bakarsan değişik kitaplar var.

0|0
    0|0
  • Ben bayılıyorum yabancı kaynaklıları bulamadıgm zaman okyrm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kitabı alınabilir kılan okunabilir ve seri şekilde aramadan okunabilir kılan bir teknolojidir.. Hatta bilgisayarda bir çalışma üzerindeysen döküman üzerinde anlık arama yapmanı sağlar falan.. İyidir kısacası..

0|0
    0|0
Yükleniyor...