Ya ne boş insanlarsınız?

hepiniz değil ama buranın çoğu öyle adam akıllı bir konu açıyorum cevap veren 4-5 kişi cinsellikle ilgili bir konu açtım denemek için 50 kişi yorum yazdı ya gerçekten kafanızda beyin yerine hindistan cevizimi var bilmiyorum ama hayat cinsellikten seksten ibaret değil biraz adam olun boş boş konulara yorum var adam akıllı sorulara yorum yok zaten bu sitede çeyreği kız bulmak için çeyreği -18 çeyreği sapık geri kalan çeyreğide düzgün insan dolu ne diyim ben size biraz kafanızı kaldırın bilgiseyarın başından gerçek dünyaya bakın ne oluyor ne bitiyor...

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Aynini ben yapacaktim sonra vazgectim kultur kisilik veya sosyal iliskilerde konu acariz 1 kiai cevaplar. Nasilimda abidik gubidik bir soru sorulur dakikada 30 kisi cevaplar. Bu sitenin geneli tabularini yikamamis kultursuz insanlardan olusuyor. Sirf kafa dagitmak icin gelenleri ayri tutuyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Sıkma canını. Buralar hep böyle.

0|0
    0|0
  • Millet malzeme cikarmaya yer ariyo ne gerek varki adam akilli cevaplara kimse kimsenin derdiyle ugrasmiyo artik herkez kendi derdinde yazik bize

0|0
    0|0
  • ee benim gibi yap? engelle cinsel bilgileri vs hiç önüne çıkmasın sende keyfine bak? şart mı o bölüme girmen?_?

1|0
    0|0
  • Daha bir tane cinsellik konusuna girip yorum atmadim ya 😂 hayir abazasin eyvallah da internet bu internet ne olabilir ki ya anlamıyorum insanlari

0|0
    0|0
  • adam haklı

0|0
    0|0
  • Welcome to Türkiye..

0|0
    0|0
  • sakin ol şampiyon. dediklerinde haklısın. bende aklı başında paylaşım arıyorum ama denk gelmiyor. kim olduğunu bilmememe rağmen bundan sonra daha dikkatli bakicam sorulara. ama sen üzme kendini burası için

0|0
    0|0
  • Ben bin defa söyledim burdaki insanların bir çoğunun aklı fikri oynaşta diye. Zeka seviyeleride ortalamanın çok altında.

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar katılıyorum ve gönülden alkışlıyorum seni :-)

0|0
    0|0
  • Adam akilli konudan kastin ne ki

0|0
    0|0
  • Bura Yüzünden ders çalışmam geri kalıyor :)

0|0
    0|0
  • sen niye burdasın madem. kafanı kaldır ve git dolaş biraz. sorularını esnafa sorarsın artık...

0|0
    0|0
  • Haklisin

0|0
    0|0
  • Burdan başka ne beklion.. Bende o yüzden burdayım. Ama gerçek haaayatta bambaşka biriyim..

0|0
    0|0
  • Bu site eskiden boyle degildi simdi kres olmus

0|0
    0|0
  • Kız hakli valla

0|0
    0|0
  • O zaman burada değil, tübitak'ın bloguna ya da forumuna yazacaksın ya da soracaksın.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle haklısın.
    burada beyinler alt tarafa basıyor sanattan , kültürden , genel sorunlardan anlayan cok az kişi var.

0|0
    0|0
  • çoğu kişi vakit harcamak için geldiğinden eğlencelik konular arıyor, beyinleriyle düşünmek istemiyorlar. ondandır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...