Kapat

Sherlock okuyan, filmini izleyen, dizisini takip eden arkadaşlar var mı?

Ben çok büyük hayranıyım kendisinin o mükemmel bir dahi.. Onu gibi olmak paha biçilmezdi.. Siz ne düşüüyorsunuz kendisiyle ilgili?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Kitaplikta yer kalmadı Sherloctan , dizisi ayrı bir olay zaten hastayım adama

0|0
    0|0
    • Etrafta benim gibi düşünen insanlar görünce mutlu oluyorum :D Şahsen bir ara delirdiğimi filan düşünmeye başlamıştım. Diziden kimsenin haberi yok şaşırıyorum..

• O diziyi bilmeyen yaşamasin zaten o ne ot gibi :D

• Ahahah çok iyi :D kesinlikle dizi görsellik olarak zihni yansıtması olarak çok çok iyi ya insanlık bunu izlemekten nasıl mahrum kalabilir :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• filmlerini sevetim

0|0
    0|0
  • filmleri en sevdiğim filmler arasında. Tam Robert Downey Jr.'ın oynayacağı türden bir karakter

0|0
    0|0
    • Film çok çok çok iyiydi. Karakter zaten iyi ee oynayanda mükemmel olunca filme doyamadık :D

• Filmlerini özledim sadece

0|0
    0|0
    • Özledim *

• Ne yazık ki aynı adam değil. Bu sherlock daha çok günümüze uyarlanmış, sherlockun zekasını görsellerle yansıtıyor. Karakterler aynı şekilde değişiklik yok ama en az film kadar başarılı. Sana şu an bir link atamam ama ilk bölümün bir 15-20 dakikasını izlersen ve johnla sherlockun tanışmasına denk gelirsen bana hak verirsin diye düşünüyorum :)

• Filmleri çok hoşuma gitmişti hatta üçüncüyü beklememe rağmen bir türlü çıkmadı dizisinin oldugunu söylediğin iyi oldu aslinda izlerim bos zamanlarımda teşekkürler tavsiyen icin

• film ve dizilerini kesin izle amerikan yapımı ve ingiliz yapımı olanı var

0|0
    0|0
    • İngiliz yapımının sıkı bir takipçisiyim. Ama amerıkan yapımına pek ısınmadım çok fazla değişiklik var.

• bende amerikan yapımını ilk izledim, ingiliz yapımı amerikan yapımı kadar tat vermedi bana

Kızlar Ne Diyor 1

• keşke gerçek olsaydı diyorum... evet, büyük takipçisiyimdir kendisinin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...