Şu an elimde Isaac Asimov'un Ben robot adlı kitabını okuyorum da...

Şu an elimde Isaac Asimov'un Ben robot adlı kitabını okuyorum da aklıma şöyle bir soru geldi Robotlar insanların yerini alacak mı? Delimiyim ne :))

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hali hazırda belli üretim aşamalrında farzı misal otomotiv, robotların insanların yerini aldığını görüyoruz. Ha ilerleyen yıllarda sentetik doku,yapay zeka vs.vs. gelişimi ne seviyede olur bilmiyorum insansı robot mümkün geliyor kulağa,Ama burada önce ruh varlığı veyahut yaşam hakkı gibi felsefi konularda çok tartışma açar.etik olarak izin verileceğini sanmıyorum.robot robot olarak kalacak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Evet alacak :) Yıl 2070. Ve insanlar artık lüks içindeler. Robotlar insanlarla eşit seviyedeler. Hatta robotlar insanlara hükmediyorlar. Bu durum çok iç acıtıcı ama gerçek :) Yapay zeka ile çalışan robotlar ve androidler var zaten. O yıllarda sen düşün :)

0|0
    1|0
  • hmmm, yıl 2112 robotlardan bir ordu oluşturulup savaşlara onların gönderileceği kanısındayım. insan beyni ve bilim adamları varken kolay kolay robotlar insanların yerini alamaz.

0|0
    0|0
  • Nedir bu? Bilim kurgu tarzında bir roman mı? Yoksa gelecek ile ilgili gerçekçi tahminler mi yürütmeye çalışmış bu yazar? Biz organik, yaptıklarımız sentetik. Nano hücreler, mikroskobik boyutlarda robotlar. v.s v.s. robotlar çalışır, insanlar yan gelip yatar. Daha ne?

0|0
    0|0
  • şu profil resmine baktım da alsınlar bence :D en azından bu şekilde poz vermezler :D

0|1
    1|0
    • sesli güldüm +1

• doğruya doğru :D wc ye girip ayna karşısında foto falan çektirmezler dudak büzüp foto çekmezler :D aslında düşündüm de çok iyi olur varya öyle bişi olsa :D

• hiç bir robot senin yerini alamaz muhtemelen merve :)

0|2
    1|0
  • Bazı alanlarda onlardan faydalanırız ama bizi yönetemezler.Yapay zeka bi yere kadar :D

0|0
    0|0
  • bir elinde ktap bir elinde fare+kalvye link

0|0
    1|0
  • Will Smith'in oynadığı Ben Robot'un kitabı mı o? :)

İş gücü olarak robotlar insanların yerini almaz..Çünkü robotlar işsiz kaldıkları zaman ses çıkarmazlar ama iinsanlar işsiz kalınca çok büyük sorun olur :)

0|0
    1|0
  • Deli misin ne.

0|0
    0|0
  • yüzlerce yıl sonra belki :D

0|0
    1|0
  • alsınlar mı?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0