Bir kadın yalnız kalmaz, Yalnız olmayı tercih eder (Turgut uyar)

Sizce Ünlü şairin dediği nekadar doğru?

Doğruysa Neden bir kadın yalnız kalmayı tercih eder?

0|1
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kısmen doğru...Yalnız olanlarların çoğu ilgilenen olmadığı yalnız kalıyor.Bakın evde kalanlara..Çoğu ya çok çirkin ya çok şişman..

0|1
    2|0
    • Çoğuda akılsız kardeşim gelen kısmetlerine trip attıkları için evde kalmışlar .

• teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 8

• 18 yaşımdan beri hiç yalnız kalmadım.Hayatımda yalnız kaldığım bir dönem olsun istiyorum.O kadar yorgunum ki ne kimseye sevgimi gösterebilecek,ne paylaşabilecek,ne anlayış gösterebilecek halim kalmadı.Şu an biri ile bir ilişkiye başlarsam,ikimiz için de üzücü sonuçlar doğurur ki büyük ihtimalle benim yüzümden olur.

Bu nedenle bir süre yalnız kalıp,kafamı toplamak,kendimi daha iyi tanımak ve kararlı bir şekilde bir insanla ilişkiye başlamam doğru olmaz mı?

Yalnız kalmayı tercih etmek bir erdemdir.Biraz hoş vakit geçirmek adına,insanların duygularıyla oynamaktan iyidir.

0|0
    0|0
    • bunu nasıl başardığınızı hep merak etmişimdir, non-stop sevgili durumunu yani

• uzun ömürlü pastörize ilişkiler :( çok güzel bir şey olmalı

• Pastörize olmasını istememiştim ama öyle oldu :D

• çoook doğru :) kafasını dinlemek ister herkesin yanlız kalmak istediği bir dönem vardır veya birisini severken bile kendini yanlız hisseder(örnek:ben) görüyorsun bu devirde erkekler için nefes alsın yeter. Bir kız istese çıkmayacağı erkek yoktur sadece kendi seçimidir yanlız kalmak :) Saygılar.

0|0
    1|0
    • Bakın balık hanım.d benim kastettiğim erkekle olan sorunları değil.

Mesela bi kadın ailesinden uzakta kalmayı tercih ediyor yalnız kalmayı tercih ediyor

Neden mesela ? herkes ola ola gidip yalnız yaşasın ? o.O

• Şu "ünlü" olan şairleri bir daha araştır istersen..Evet, gerçi "ünlü" bu sadece.

İnsan, neyi seçerse o olur.

İnsan, istediği her şeyi yapabilir,

İnsan, yetenekli ve mükemmel bir varlıktır aslında,kullanabilene..

Yani ne kadını? Ne alaka?

0|0
    0|0
    • Bak ben kafayı şaire takmadım.

Dediği laf-a taktım.

• İkisini de yorumum var..Görebiliyor musun?

Neyden bahsetmiş isen..

• Onu anladımda.Diyorsunda araştır şairi.

Bana ne şairden .^^ beni söylediği cümleler ilgilendiriyor okadar

• kesinlikle doğrudur.

0|0
    0|0
  • yani nefes olayı sonuçta

0|0
    0|0
  • Belki Yalnız kalmak istemiyor. Yaşadıkları onu yalnızlığa sürüklüyor mecburiyetten.

0|0
    0|0
  • güzel kadın hep yanlızdır

0|0
    0|0
  • onlardan biri benim. yüksek beklentilerim var galiba. artık çekemiyorum erkekleri,yalnıızım mutluyum oh mis

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kafasını dinlemek ister

0|0
    1|0
  • link bu şiir sana herşeyi açıklar galiba

0|0
    1|1
    • niye eksiledinizki gayet doğru bi şşir di bu soru için gerçekleri duymak zorunuzamı gitti

• yalan söylüyor

0|0
    1|1
  • doğru tabiki.

0|0
    0|0
  • Turgut üstad iyi söylemiş ama o gereken sözü söylemiş

yani şöle gelse 1 hafta yanımda dursa kadınların kızların netteki hallerini durumlarını görse o sözü yazdığına pişman olur kanımca...

0|0
    0|0
  • ne yalnız kalması lan, ayrılmanın ikinci günü cup başkasının kollarında alıyorsunuz soluğu :))

0|0
    0|0
  • Kısmen, kapatmıştır çok çok şey bekliyodur erkekten.

0|0
    1|0
  • çok trip atarsa yanlız kalır tabi :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...