Fifty Shades of Grey hakkında ne düşünüyorsunuz?

Filmi izledikten sonra her iki karaktere de hayran kaldım açıkçası ve film bittiğinde saçma bittiğini düşünmüştüm daha doğrusu sonunun o şekilde olmaması gerektiğini.. Sonradan üç bölümden oluşacağını öğrendim. Fifty Shades of Darker 2017 de vizyona girecek. Yani iki yılı var fakat ben çok sabırsızlanıyorum. Benzer tarzda film önerebilecek olan var mı?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• izlemedim, izlemekte istemem. Cinsel icerikli filmlerden hoslanmıyorum

1|0
    0|0
    • Cinsel içeriğinden çok karakterlerin birbirlerine olan ilgisi hoşuma gidiyor. Filmin karanlık bir yanı var. Fifty Shades of Darker çıktığında tamamen cinsel içerikli olmadığı anlaşılacak diye düşünüyorum.

• anladim tesekkurler Sakin ve anlayışlı sohbeti tatlı bir kız.

Erkekler Ne Diyor 5

• Izledigim en bkyan filmdi ne sinamatik ne erotik amlamda 5 para etmez gtumle daya guzel bir senaryo yazardim

1|0
    0|0
  • neresine hayran kaldıgınızı anlamadım nisanlımla izledik ve ikimiz de begenmedik. Ne sacma fantaziler

0|0
    0|0
  • Varmıymış devamı bende sonunu anlamamıştım iyi oldu

0|0
    0|0
  • kırbaç :D :D

0|0
    0|0
  • fight clupu izle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Deseler ki Christian Grey kocan olacak vallahi eşcinsel olmayı bırakıp direkt evlenirim. O derece bir sempati, bir beğenme, imrenme.

1|0
    0|0
  • Ya aslında hikayesi oldukça iyi ama bilmiyorum filmin etkileyici bir yanı yok..

1|0
    0|0
  • Salakça. ergence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...