En çok sevilen ve akıllara kazınılan korku filmi veya korku filmi serisi nedir?

En çok sevilen,bizler defalarca kez izlesekte bizleri ilk anki gibi gerilimin doruklarına taşıyan efsanevi filmler veya film serileri nelerdir?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Şüphesiz ki zirvedeki yeri sarsılmayacak olan tek film vardır, o da: The Exorcist

Onun dışında;

Friday the 13th serisi ( Jason Voorhees <3 )

Halloween serisi ( Myers da karizma bi' abimizdir )

Hellraiser serisi ( Pinhead az girmeden rüyalarıma, az terletmedin beni nalet herif :( )

A Nightmare on Elm Street serisi ( Freddy Krueger senle evlenen asla sıkılmaz, kafa adamsın )

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ''1408'' e bir bak derim psikolojik korku sahsen ben etkilendim bayagi bir korkunc bana gore ki ben filmlerden pek korkmam :

1|0
    0|0
    • hakkaten korkunç mu o kadar ?

• benim icin ewt oyleydi yani cinlere ve onlarin yaptigi olaylari duymuslugum vardir ve onlara inandigim icin korkunc geldi bana birde insanin korkularini goz onune alarak cekilmis bir yapim diye dusunuyorum biraz siradisi yani... oyle ucan kizlar yok katil bebekler falan yok tamamen psikolojik cok degisik bir film tavsiye ederim ben sana...

• +1 kesinlikle tavsiye ederim.güzel bir film

• çaki ve firedi

0|0
    0|0
  • BJK'NİN tüm maçları!

0|0
    0|0
  • yerli: musallat 1 ve dabbe 2. yabancı: paranormal activity 1 ve 1408 diye bi film var stephen king romanından uyarlama. çok korku filmi izlerim ama komedi gibi gelir ama bu dediklerim cidden ürpertmişti =)

0|0
    0|0
  • pirates of the caribbean serisi ^^

0|0
    0|1
  • ben SON DURAK serisine hastayım...

0|0
    0|0
  • Ya açıkcası o kadar çok film izledim ki şuan birinin bile aklımda kalmadığını farkettim :D

0|0
    0|0
  • 13.cuma...

0|0
    0|0
  • marry shally romanlarından boris karloff FRANKENSTEİN serisi harika

0|0
    0|0
  • Ruhlar bolgesi izle gzl film.

0|1
    0|0
  • Şimdilerde beni korkutmayı başarmış film yok ama Paranormal Activity'i izleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • bebek arizona

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dario Argento filmleri (Suspiria, Inferno, Deep Red vs.)

The Thing (1982- carpenter)

Halloween serisi (michael myers <3)

Omen serisi

IT

Hayvan Mezarlığı

vs vs.

0|1
    0|0
  • CEVapsız arama 1-2-3, freddy kruger...

0|0
    0|0
  • exorcist bi efsanedir

0|0
    0|2
Yükleniyor...