İngilizce şarkı yazmak? ?

Arkadaşlar yaş 18 sesim herkes acayip beğeniyor bende söz yazmak istiyorum ama ingilizce söz yazmak için ne kadar sevviyede ingilizce bilmek lazım ne kadar sürede öğrenirim söz yazmak için ingilizceyi? ? Dalga geçeceksen ya da sırf exper için saçma yorumlar yazmayın

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Kursa yazıl hemen öğrenirsin - 3 ay güyeterli olur bnce :)) -zatn şarkı sözlerinde tek bir kelime var çoğunlukla -onu tekrarlıyolar😂😂😂 ingilzce şarkılarda söz değil de ritim önemli :)

0|0
    0|0
    • 3ayda eminmisin cidden olurmu

• inş oluruz ya iyi bir sanatçı

• Ritim lazım :))) şarkı sözlerine millet bakmıyo artık 😂😂 şarkıda küfür etsende -yine söylerler haha😂😂😂 örnek bir sesini dinleyebilr miym varsa söylediğin?

Kızlar Ne Diyor 2

• Sadece "work it Harder make it better do it Faster maket us stronger more than ever hour After work is never over" dediği halde dinlenen şarkılar varsa çok bilmen gerekmiyor bence :)

0|0
    0|0
  • her seviyede şarkı yazabilirsin happy birthday to you da binevi şarkı sayılır :/ ingilizceyi öğrenmeye gelince bu sana bağlı bişey ama yaklaşık 1 yılda intermediate veya upper intermediate olursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• foolish casanova gibi bir şarkı gördü geçirdi bu toplum :) ingilizce bilmeden şarkı söyleyen mi istersin yazan mı :) demekki bilmek şart değil pazarlama, çevre şart

0|0
    0|0
    • ben ne dedim sen nereye bağladın kardeşim diyorumki ingilzice söz yazmak için ne kadar ingilizce bilmeli insan ve ne kadar zamanda öğrenilir

• ana dilin gibi olmalı gidip oralarda yaşayıp söz öbeklerine, deyimlere vakıf olman lazım kolay iş değil..

• haklısında işte hayaller be :D :D

• Türkçe yazmaya çalış önce hani kafiyeli olacak şekilde ondan sonra ingilizceye başla bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...