Sonu böyle bitmemeliydi dediğiniz filmler neler?

Sonunda keşke böyle bitmeseydi dediğiniz filmler neler? Nasıl bitse sizi daha mutlu ederdi?

Not: Titanic demeyin tiksindirmeyin insanı lütfen :D

Güncellemeler:
benim için eşkıya filmi ilk aklıma gelen. şener şen ölmemeliydi o filmde.

hatun kaç sene tek kelime etmeden beklemiş.böyle bitmemeli bi film :)

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

• Hatırlanacak bir anı. Kız sonunda alzheimer oluyodu ve yanındakikocasını bile unutuyordu kimsin falan diyordu kocasıda hıçkıra hıçkıra ağlıyordu, çk seviyorlardı birbirlerini kız kendini bile unuttu, bide ben flimlere kendimi kaptıran biri olarak çok ağlamıştım filmin sonu böyle bittiği için :(

0|1
    0|0
    • :) bu tema çok filmde kullanılıyo nedense :) ama bence en güzeli notebook

birlikte uyurken elele ölüyolar ya :) çok fena bişi yaa :D

• aynen boşwerelim en iyisi :D sewiyor olması yeter ama göstermese de olur :) onu bulamayanlar da var :D

• aynen :D

Kızlar Ne Diyor 13

• sorayayı taşlamak. O son. Öf beeeee.

0|1
    0|0
  • The Departed

0|1
    0|0
  • Match point

0|1
    0|0
    • onun sonu beni çok şaşırttı harbiden :D adam nasıl o kadar olaydan sıyrıldı :D çok ballı valla :D biz olsak 50 kere g*te gelmiştik :D heheh

• dimi :) aslında şaşırtıcı olması bir yandan artı olmuş ama insan sonu güzel bitsin istiyor yine de

• Al Yazmalım ... sonu mutlu bıtseydı ne olurdu sankı...

0|0
    0|0
  • Remember me.Sonunda buyuk şok yasamistim:((

0|0
    0|0
  • cesur yürek mesela.. adamı parçalamamalılardı

0|0
    0|0
    • hee yaa :) ben bi de son samuray ın o son sahnede çok kötü oldum. adamlar kılıçla otomatik silahla tarıyolar.film de olsa böyle adaletsizliğe gelemiyom :)

• ıssız adam... sonu böyle bitmeseydi.. iyiydi.

0|0
    0|0
  • adini feriha koydumm ,boyle olmamaliydi ,nayir nolamaz dedimm :D :D

0|0
    0|0
    • iyi de dizi canım o :) film demiştim ben :)

• çok yürekten söylüyo harbi :) aşkın da öylesi güzel aslında varya

• ah ah bu ask yokmu ask ...herkezin aski bi filmden ibaret aslinda ...neler yasiyoruz herkez ciksa anlatsa uuuuu neler olur ..

• Yeşil Yol diyeyim bari.

0|0
    0|0
  • Lock, stock and two smoking barrels.

0|0
    0|0
  • aşk tesadüfleri sever mutlu sonla bitseydi ne olurdu sanki

0|0
    0|0
  • kurtulan insanların tekrar çoğalması konu alınarak, "ben efsaneyim" mesela..

0|0
    0|0
  • ıssız adam...

0|0
    0|0
    • bence gayet iyiydi onun sonu :) salya sümük ağlattı insanı işte :D

mutlu bitse bu kadar sükse yapmazdı film :)

• sonunu sevmedim

Erkekler Ne Diyor 7

• kuzey-güney

kardo ölmeyecekti beeeeeee

0|0
    0|0
  • Kuzgun fimi hiç beklemediğim gibi bitti.. keşke öyle bitmeseydi diyordum. Birde Issız adam keşke böyle bitmemeliydi.

0|0
    0|0
  • texas katliamı

0|1
    0|0
  • sweet november, city of angels, incir reçeli... bunlar aklımda kalan rezalet sonlu filmler. yani bi filmi başrol oyuncularından birini öldürmeden bitirmek çok zor olmasa gerek. örneğin the devil's advocatte

0|0
    0|0
    • güzel seçimler aga :) taktir ettim :) katılıyorum da.ben de heat filminde de niro nun ölmesine uyuz oldum :D ne güzel film. keşke öyle bitmeseydi :D

• =))))) heheh di mi :D devam filmi de çekebilirsin hem :D

• abı katlıam olur sonra adamı yakalar hacamat ederler. fılm bıter . ama bu öyle diil aa...qqq ... nıdalarıyla bıtırmıstım izlemeyi

• Hani bir insanın belirli bir yaş dönemini filme çekerler gidersin filmi izlemeye herkes filmi izler sen hayatını beyaz perdede izlersin. Buna istinaden "Issız adamın" sonu öyle bitmemeliydi:S

0|0
    0|0
  • Kuzey Güney Alinin Ölümü :((

0|0
    0|0
  • İnception.

0|0
    0|0
    • nasıl bitmeliydi ki :D daha ne olsun aga :D

• İkilemde bıraktı beni. Filmin devamı olmaması açısından kötü bir durum. Christopher Nolan seviyor soru işareti bırakmayı.

Yükleniyor...