Sosyalizm denince aklınıza ne geliyor?

Sosyalizm benim arka bahçem. Türkiye'de değil Sosyalizm, savunduğunu söylediği şeyi bile tam olarak bilmediği malum bir gerçek. Ama bilseniz de bilmeseniz de siz nasıl tanımlıyorsunuz sosyalizmi? Kulaktan dolma da olsa olur, zaten başka yaptığımız birsey yok:)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sosyalizm bence fakir milletlerin umududur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ülkeyi bölmeye çalışan insanlar geliyor

0|0
    0|0
    • Neden? Devleti ikiye mi ayıracağız diyorlar :D

• Bu dediklerin sizin yöntemlerinizle çözülemez. Polisle çatışmaya girerek bir halt beceremezsiniz. Sosyalistleri asla desteklemem. Amaçlarıyla da çeliştikerini düşünüyorum. İyi günler.

• Polisle çatışmayı isteyen kim, onlar tatsızlık çıkartıyor:)

Polisle çatışmak dedin de bak aklıma ne geldi. Sokağa çıkan iki ayrı fikirden iki insan türü var değil mi. Birine sağcı diyorlar otekine solcu. Aslında biz solcuların işi daha zor. Arkanda polis varken sokağa çıkmak kolaydır yani.

Her neyse işte.

Erkekler Ne Diyor 3

• Sosyalizm = bokluk herşey ortak bireylerin özel mülkiyeti yok senin karın ortak esyan ortak doktorla normal calısan aynı maasi alcak falan filan

0|0
    0|0
    • Senin ne mülkün var kendi üzerine? Niye korkuyorsun sen? Doktorla normal çalışanın aynı maaşı almasını da nereden çıkarttın? Belli ki bir halt bildiğin yok.

• Senin gibi milliyetçi geçinenlerin ağzından küfür eksik olmaz zaten normaldir. Ne eşitlik ne insan sevgisi ne de bir adalet için hakkını aramak. Senin kardeşlerin sadece Ozgecan gibi kızlara tecavüz etmesini bilir. Kafa boş zihniyet sıfır.

• l*n keko sen benim düsüncemi nerden biliyorsun yorumluyorsun? banane diger ırklardan sokarım sosyalizme hak aramak diye sosyalizmede hakmı var savundugun seyi bil biraz Özgecan ablamıza yapılanı destekleyecek halimiz yok o huur cocugunun asılması gerekti bu arada her gördügünü mhpli sanma cahilsin belli etme

• Saçmalik otesi biswy

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey

0|0
    0|1
Yükleniyor...