Neden Türkiye'de pop müziğe karşı bu kadar nefret ya da eleştiri var?

Herkes sokakları falan anlattığı için rap dinler olmuş. Hayata karşı nefretini anlattığı için rock dinler olmuş vs vs vs. Pop müzik kalitesiz ve emeksizmiş. Kusura bakmayın ama insanların pek umrunda olmuyor bazı şeyler. Çoğu insan kulağına hoş geleni dinliyor. Ama birçok kişi de poptan nefret ediyor. Tatmin edici bir cevap var mı?

0|0
1111

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• pop dinliyorum ve mutluyum

0|1
    0|0
  • Zevkler ve renkler tartışılmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kusura bakmada ülkemizdeki pop müzik anlayışı
    "*m g*t meme", bir emek filan yok üç beş düğmeye basınca boom boom sesini verince emek olmuyor. Hayır anlamasak sistemin nasıl olduğundan senin gibi emek var derim ama öyle değil işte. Erotik video çekmek gibi bir şey bu, vücutla para kazanmak emek değildir kadınlara hakarettir, en büyük kadın düşmanlarıda sözce popçulardır.

0|1
    0|0
    • Her pop müzik öyle değil çok şükür ki. Ben sadece hande yener, demet gibileri için konuşmadım. Pop kötü bir müzik tarzı değildir. Ayrıca ben kaliteyle ilgilenmiyorum. Sözleriyle üzgünken, müziğiyle mutluyken dinleyebiliyorum. Umarım anlatabilmişimdir ama garip olanı sözde rap dinlryicisi ve eli s*kinde, a*ında duranlar böyle şeyleri eleştiriyor. Popta da emek vardır.

• Eli amında ve sikinde olanların geri kalanıda pop dinliyor o zaman ne alaka arkadaşım. Ben genelleme yapmadım, eleştirilen kısmıyla sorunuzu cevapladım. Bu nefretin sebebi sözde sanatçılardır, bir kaç tanesini tut gerisini at. Zevkler ve renkler tartışılmaz, ister nefret ederim ister severim sizi ilgilendirmiyor yani

Yükleniyor...