Neden Türkiye'de pop müziğe karşı bu kadar nefret ya da eleştiri var?

Gizli Üye
Herkes sokakları falan anlattığı için rap dinler olmuş. Hayata karşı nefretini anlattığı için rock dinler olmuş vs vs vs. Pop müzik kalitesiz ve emeksizmiş. Kusura bakmayın ama insanların pek umrunda olmuyor bazı şeyler. Çoğu insan kulağına hoş geleni dinliyor. Ama birçok kişi de poptan nefret ediyor. Tatmin edici bir cevap var mı?
Neden Türkiye'de pop müziğe karşı bu kadar nefret ya da eleştiri var?