Sinema ve kitaplardaki vampir akımı nedir ya?

Geçen gün bloglardan birinde takılırken bu konuyu gördüm ve gerçekten güldüm. 12-18 yaş aralığındaki arkadaşlarımız kardeşlerimiz bu kitaplar filmler dizilerden etkilenip vampir olmak istiyorlar ve bu konuyu ciddi ciddi oturup konuşuyorlar. kan içtiğini iddaa edenleri bile gördüm. ben bu konuyu komik ve acınası buldum. siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• akıl hastalığı diyorum:D bi keresinde haberlerde çıkmıştı küçük çocuk pokemon izleyip camdanmı atlamıştı öyle bişey işte şimdiki gençlerin durumu böyle beyin yaşı gelişmemiş çoğunun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• twilight diye bi film vardı ya. vampirle kızın aşkı. o yüzden genç kızlar vampir hastası oldu. yeni bi moda çıkana kadar devam eder bu

1|0
    0|0
  • Onlar pokemon izleyip camdan atlayan bir neslin devamı.

2|1
    0|0
  • ne wanpiri manyaklar onlar yok efenim kan içiyomus ulan o içdiğin kan mı bikere Kan ilacı demir eksikliğinde veriliyor

gerci bu ara bende kendimi kurt adam gibi hisediyom ya kücük 5 yasındaki kardesimi karanlık odada kurt adam var diyom korkutuom önden atıom cocuğu arkasından üstüne atlıom fazla death metal dinlemekten özelikle amon amarth brutal bir ses tonuna sahibim cok etileyici oluyor :)

0|0
    0|0
  • Bana Vampirler ve Zombiler komik geliyor

Fakat gerçeklik duygusunu yitirenler için

Anlamlı gelmesi doğal

0|0
    0|0
  • öyle bir virüs varmış hatta tırı vırı ::D

1|0
    0|0
  • bırakın gençler rahatça takılsın

0|0
    0|0
  • Erkekler Edward kızlar Bella olma pesinde ıyyyyyyyyyyyyy

0|0
    0|0
  • nesin gıtgıte IQ kaybına ugruyo bence cunkı herşey sanallaşıyo

0|0
    0|0
  • Folklorik öğe..

0|0
    0|0
  • ben alcakaranlık yüzünden vampirlerden soğudum

0|0
    0|0
  • herkes birgün vampir olacak diyorum :PPP

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bende fantastik kitaplar okuyorum,hayal gücü geniş insanların yazdığı nice kitaplar...

Birileri,daha çocuk olan birileri bundan etkilenmiş diye eserlere laf söylemeye kimsenin hakkı yok.Beğenmiyorsanız okumayın,okumadığınız şeyi de eleştirip laf etmeyin.

0|0
    0|0
    • okumadığımı nerden çıkarıyorsun ? seçilmiş serisini full okudum vampir gunluklerınıde ızlıyorum. twilightın butun fılmlerını ızledım + kıtabını okudum. ama kan ıcmek onlara ınanmak acınası.

• eserlerin çokluğunu eleştirdim. hepsi aynı mantık sonuçta ne gerek var milleti özendirmeye ?

• Ah ah ah...Üzülüyorum böyle okuyucu kitlesi görünce.

• son o kaldı zaten .konu kalmadıki yazarların elinde.Bizim türkler yıllar önce yapmış bir dizi ama tutmamış.şimdi yenisi geliyor sanırım :)

0|0
    0|0
  • Vampiri iki yerde severim.

1) supernatural

2) Jasper Kent-12 /13 yıl sonra serisi (kitap)

Onlarınki bir şeye bağlanma isteği..Boşluk..Amaçsızlık..

Kendini özel hissetme arzusu

0|0
    0|0
  • bir zamanlar bende çok okurdum :(

0|0
    0|0
    • bende izliyorum ama bu dizi kitap film vs. tüm serileride izledim. ama bunların var olduğuna ınanıp cıddı cıddı yollarını aramak konuşmak + kan ıcmek. cok acınası :)

• hep stoker yüzünden

0|0
    0|0
  • bu akım konseptüel olarak hep vardı

farklı olan ucuzlatılmış film endüstrisinin bize sundugu ve ergenlere şerbet veren yeni örnekleri.

0|0
    0|0
  • 17 yaşındayım şu an lise sondayım sanırım ben 8. sınıftayken alacakaranlık denen kitapla başladı bu akım..bu kadar büyümesinin nedenide dayadılar filme cillop gibi çocukları tüm kızlarda 'ayğğ çohh yakışıklığğ' diye haykırmaya başladı..Tabi sonra filmin devamı geldi başka kitaplar yazıldı başka filmler diziler çıktı olay büyüdü de büyüdü..Cidden bunlara inanan arkadaşların olmasıda çok saçma..Tamamen popüler kültürün işi işte..Oysa okunsa ne okunacak kitaplar,izlense ne izlenecek filmler var..Aslında beyinlerinin en parlak olduğu dönemde yaşıtlarımın böyle olması beni de üzüyor..Yapacak bir şey yok...

0|0
    0|0
  • Dünyanın sonu bu olsa gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...