Cok komik bir fikra biliyormusunuz?

Yaa boyle karnimin gulmekten yarayacagi bir fikra istiyorum icinizde guzel fikra bileniniz varsa anlatabilirmi anlatana eig?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Temel, Dursun, İdris fizik dersindeler. Hocaları da kekeme. (kekeme kısmını yazıda yapmıyorum, uzamasın) Hoca ilk başta Dursun'u kaldırıyor ayağa
    Hoca:
    - Dursun, arabayla yolda gidiyorsun. Hava çok sıcak, ne yaparsın?
    Dursun:
    - Ceketimi çikarirum hocam.
    Hoca:
    - Oğlum çok sıcak.
    Dursun:
    - Pencereyi açarum hocam.
    Hoca:
    - Hah, işte bana o pencereden içeri giren rüzgarın ivmesini söyle.
    Dursun:
    - Bilmiyirum hocam.
    Hoca:
    - Otur, sıfır.
    Sonra İdris'i kaldırır ayağa.
    Hoca:
    - İdris...
    İdris:
    - Buyur hocam.
    Hoca:
    - Arabayla gidiyorsun, hava çok sıcak ne yaparsın?
    İdris:
    - Ceketimi çikarirum hocam.
    Hoca:
    - Oğlum çok sıcak, yanıyorsun.
    İdris:
    - Gömleğimu çikarirum hocam.
    Hoca:
    - Yanıyorsun evladım, kavruluyorsun.
    İdris:
    - Pencereyi açarum hocam.
    Hoca:
    - Hah, evladım pencereden içeri giren rüzfarın ivmesini söyle.
    İdris:
    - Bilmiyirum hocam.
    Hoca:
    - Otur, sıfır.
    Sıra Temel'e gelmiştir.
    Hoca:
    - Temel...
    Temel:
    - Efendum hocam.
    Hoca:
    - Bir arabayla yolda gidiyorsun. hava çok sıcak, ne yaparsın?
    Temel:
    - Ceketumi çikarirum hocam.
    Hoca:
    - Oğlum hava çok sıcak.
    Temel:
    - Gömleğumi çikarirum hocam.
    Hoca:
    - Oğlum yanıyorsun, kavruluyorsun.
    Temel:
    - Pantolonumi çikarirum hocam.
    Hoca:
    - Evladım cehennem gibi sıcak...
    Temel:
    - Hocam, hiç uğraşmayun o cami açmam.

1|0
    0|0
    • Gulmekten yarildim mk keske o camda acilsa

• :) ben de duyduğumda baya bir gülmüştüm :)

• Devamini merak ediyom ben olsam e uncu ogrenciye edebinden dolayi 100 verirdm

Erkekler Ne Diyor 13

• Temel uzun bir avarelikten sonra yurt disina cikmaya karar verir, ve nihayetinde Hollandaya gider... Orada uzun suren is hayati ve yeni yasami boyunca bir cok yabanci arkadas edinir. tamamen Avrupaya adapte olmustur.. Bir gun arkadaslariyla barda otururlarken , arkadaslarindan biri ortaya bir laf atar.."hadi arkadaslar temelin evinde toplu seks yapalim ".. der digerleri bunu cazip karsilar ve yer icin temelin evinin uygun olduguna karar verirler.. Ve temelin eve varirilar kisa bir icki muhabbetinden sonra herkes soyunup salona gecer. isiklari karartip baslarlar ikismeye.. Aradan on dakika gecer Temel kalkip isiklari yakar ve soyle der "arkadaslar organize olalim ".. digerleri bozma keyfimizi yat asagi der ve malum temel tekrar yataraktan devam eder aradan on dakika gecer ve tekrar kalkar " arkadaslar organize olalim olmuyor boyle der". digerleri tekrar yat asagi der.. isteksiz bir sekilde yatar temel.. en sonunda dayanamaz ve kalkar ''aaa yeter artik organize olalim mina kodugum yerinde sabahtan beri emdigimiz bir meme bir got yedigimiz arragin haddi hesabi yok der "

0|0
    1|0
  • Almanyada
    adamın biri elinde büyük bir bıçakla camiye dalar ve sorar:
    -Aranızda Müslüman olan var mı? bütün cemaat korkar.
    Korkudan... kimse bişey diyemez. yaşlı bir adam ayağa kalkar:
    -Ben müslümanım. Der.
    Bıçaklı adamla yaşlı adam camiden çıkarlar. Adam dışarıdaki koyun sürüsünü gösterip:
    -beyfendi şunları kurban edicem de ben beceremem yardım eder misin? Der.
    Yaşlı adam baya bir hayvanı kestikten sonra 'ben yoruldum başka birini bul' der.
    Adam bu sefer kanlı bıçakla yine camiye girer ve sorar:
    -Aranızda başka Müslüman var mı? Az önceki adamı doğradığını düşünen cemaat çok korkar ve herkes aynı anda imama bakar, imam ise ;
    -Ne bakı yosunuz ulan iki rekât namaz kıldırdık diye hemen Müslüman mı olduk der !

0|0
    0|0
    • buda çok iyi hahahahhahahahahahah:D::D:D:D

• bide gerçek hikaye biliyorum öncesi var adam yabancı koyun kescekler kim anlar falan bir arkadaşı diyorki müslümanlar bilir oda müslüman bulmak için camiye gider :D

• Kufurbazin biri bir kiza asik olur ve kizi istemeye giderler. Ailesi oglani tembihler. Gittigimiz yerde sakin konusma agzindan kufur cikarsa kizi vermezler derler oglan tamam a. m. k. diye cevap verir. Eve giderler kiz istenir kahveler icilir en son cay getirilir. Herkes cayini icerken oglan cayi icmemektedir. Herkes niye icmedigini sorar oglan konusmaz. Caylar degisir oglan yine icmez. En son caylar geldiginde artik israrla glana neden icmedigini sorarlar ve oglan cevap verir:
    -Yaprrrragimla mi karistirayim.

1|0
    0|0
  • Baran bir kürt ailesinin 7 çocuğu ve ilkokula başlar.. okulda öğrermeni senin adın deniz olsun baran kürt ismi güzel değil diyip ismini deniz koyar.. eve gittiğinde ders çalışan barana seslene aile fertleri hiçbir tepki almaz..
    -baran..
    -baran!!!
    -barannnnnnn!!!
    kendisine soran annesi olum sesleniyoruz niye cevap vermiyorsun dediğinde.. anne öğretmenim benim ismimi deniz koydu baran kürt ismiymiş beğenmedi demiş.. bunu duyan babası annesi ve abileri bir güzel baranı döver akşam ertesi gün okula gittiğinde baranın suratı çarşamba pazarı gibidir öğretmeni sorar deniz noldu sana kim yaptı bunu sana?
    baran cevap verir:
    -öğretmenim dün akşam bir grup kürdün saldırısına uğradım...
    :D:D:D
    çok ince mesajlarda var içinde :D

0|0
    0|0
  • Bilmiyom

0|0
    0|0
  • birgun temel trabzon dan İstanbul a gidecek terminal a gidiyor bir bilet ver diyo giseci sıraya gir sıraya gir diyo dönüp arkaya bakıyor kimse yok bir daha bilet ıstiyo tekrar sıraya gir diyo dönüp yine arkasına bakıyor kimse bir daha bilet istiyor tekrar sıraya gir diyo bu sefer yumruğu gözüne vuruyor giseci ne vuruyorsun diyo temelde ne bilim bu kalabalıkta kim vurdu diyo

0|0
    0|0
  • 2 kadin bankta sessizce oturuyorlarmiş 😂😂cok komik gulsenize

0|0
    0|0
  • Evet çok bilirim ama yazması uzun sürer. Bilgisayara geçince hazır yazdıklarımdan atarım, hatırlat

0|0
    0|0
  • adamın biri askere gitmiş... gidiş o gidiş :)

0|0
    0|0
  • Biliyorum yutubede canbaz şaho yaz cıkıyo...

0|0
    0|0
  • Bir adam varmış yolda yürüyormuş, ayağı takılmış yere düşmüş

0|0
    0|0
  • http://www.komikfikralar.org/mukemmel-kadin.html güzel bu ama fazla komik değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...