Yabancı rock metal grupları şarkıları tavsiyeleri neler?

Arkadaşlar var mı mükemmel fakat az biliniyor dediğiniz yabancı rock metal grupları şarkıları

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• children of bodom

dream theater

helloween

iced earth

opeth

nevermore

rage

angra

katatonia

savatage

stratovarius

black label society

manowar

judas priest

metallica

megadeth

overkill

iron maiden

gamma ray

blind guardian

epica

nightwish

yeter işte:D

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Turmion k�tilöt bunu bilmiyordum ama müziğini sevmedim. link bunu beğenmedim. link bu güzelmiş diğer 2sini biliyordum zaten

• pardon yorumu yanlışlıkla buraya yazdım :D

• ben black metal severim daha çok TAAKE grubu var norveçten :) link link hee agonist te klasman dışı ama bayılıyorum bu hatuna :) link

0|0
    0|0
    • sesi iymiş kadının link buna bir bak derim normalde rock ve metalde bayan dinlemem sesi biraz evanescence gibi (evanescence hiç sevmem, dinlemem bu arada ama şarkı güzel) linkteki kadar kesmez ama iyi parça

• en çok dinlediklerim özellikle 78-92 arası, buraya yazmadığım çok grup var ama artık tükendi yani yok müziksizde olmuyor

• mükemmel olupta az dınlenmesı zor bence ben RAMMSTEİN ı tek gecerım rock muzık te

0|0
    0|0
    • rammstein metale kaçıyor biraz ama

• Black veil brides linkin park green day

1|0
    0|0
  • metalci adam illaki buluyor zaten az biliniyor denemez pek

0|0
    0|0
    • rtık dinleyecek şarkı bulamıyorum tükendi hepsi şöyle bilinmeyenleri keşfetmem lazım onlarında çoğunu keişfettim ama vardır kenarda köşede

• lordi: this is heavy metal aklıma bu geliyor şimdilik veya sepulter : roots body roots

• biliyorum ikisinide sade roots body roots şarkısını bilmiyordum grubun

• eyüp sabri tuncer - gönlüm dağlarda

0|0
    0|0
    • yorum için teşekkürler ama soruda yabancı yazmıştım

• can sıkıntısı ya kusura bakma :D en son böyle bi soru gördüğümde yine böyle yazmıştım :D alışkanlık haline geldi kanımca =) iyi geceler

• önemli değil - iyi geceler :D

• the cranberries

0|0
    0|0
  • opeth godsmack falan hard ama bunlar..

0|0
    0|0
    • olsun oda rock

• anladım ama hypnogaja - here comes the rain again bu şarkı candır

• evet orjinalden daha iyi olduğuda kesin

• lordi,rammstein

0|0
    0|0
  • kıraç

0|0
    0|0
    • Arkadaşlar var mı mükemmel fakat az biliniyor dediğiniz yabancı rock metal grupları şarkıları

• ezginin günlüğü

0|0
    0|0
  • rammstein pussy :)

0|0
    0|0
    • bilinmeyen demiştim yani rammstein diyorsun sence böyle bir konuyu açan kişi rammstein bilmiyor mudur

• rammstein'ın bütün şarkılarını ve kliplerini hatta albüm tarihlerini hatta daha fazlasını biliyorum yeterli mi

• sıktın tatlm uzatma .s

• M.Ö. Siebenbürgen, Tristania, Haggard dinlerim. M.Ö. bu gruplar az bilinenlerdi. Epica ve Nightwish de iyiydi. Ama Nightwish'in çirkin ama sesi güzel vokali değişmiş. Dimmu-borgir de bir zamanlar güzeldi.

Amy Winehouse iyidir. Metal de ne kelime tüm periyodik cetvel bir yana Amy'ciğim bir yana. :)

0|0
    0|0
    • Haggard dinleyen bir çok kişi var ama ben nedense bir tüelü sevemedim şu haggard'ı belki de biraz senfonik metal olduğu için

• Ben de artık metal sevmiyorum zaten. Blues ve rock'n roll dinlerim. Bir de Amy. :)

• aslında ben de metalde sadece heavy aynen senin gibi blues, rock n roll ve alternatif rock çok nadir bunların dışına çıkarım

Kızlar Ne Diyor 3

• olmamıııı var tabiyki sanırım kendimi en iyi bulduğum konu müzik davullu müziklerede bayılırım davul çalmayı çok isterdim aslında ramazanda çalsam iyi fikir neyse konumuza dönelim hep beni lafa tuttun

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

bak üşenmedim sana liste yaptım bunları dinlersin umarak neleri bildiğini bilmediğimden tahminen bişeyler ekledim beğenirsin umarım birde kafama takıldı bu soruyu nedne gizli sordun

0|0
    0|0
    • coverlardan sadece link bunu beğendim COB kendi tarzını yansıttığı için şarkı bambaşka olmuş diğer coverlar gibi sevmedim onuda, rammstein - disturbed falan onları dinlemedim zaten çok iyi parçalar, link bunuda biliyorum çok iyi parça buda, türkçe olanları sevmedim çünkü kesmiyor hani nasıl desem hard rock yanında punk gibi kalıyorlar benim için gizli sormamın bir nedeni yok alışkanlıktan sanırım

• 0|0
    0|0
  • metallica

Bon Jovi

3Door down

0|0
    0|0
    • çok bilinmeyen olsun diye özellikle yazmıştım bu değil bu hiç değil bunları herkes biliyor ben daha farklı müzikler istiyorum beni ablamıyor musunuz gtrher :DD

• 3 doors down <3

Yükleniyor...