Kapat

Hangi kitaplar düşünceleri geliştirir?

arkadaşlar düşüncelerimi farklılaştırmak istiyorum daha farklı ve çarpıcı bir bakış açısı kazanmak istiyorum bunun için hangi kitapları okumak gerekir ?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Felsefe kitapları birebirdir.

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• Felsefe kitapları okumalısın.

Franz Kafka,Albert Camus ve Jean-Paul Sartre okuyabilirsin.

Klasik kitapların hepsini okuyabilirsin.Zira hepsi,bir kurgu içerisinde,yazıldıkları dönemi çok iyi anlatırlar.

Charles Bukowski,Osho ve Yeraltı Edebiyatı kitaplarını da şiddetle öneririm.

0|1
    0|1
  • makaleler, denemeler. sadece kitap değil. atlas, bilim teknik gibi kültür dergileri de çok etkili.

0|0
    0|0
  • farklı düşünleri ideolojileri karşılaştırarak anlatan kitaplar sana sorgulatmayı öğretir her bakış açısını görmeni sağlar ama bunu tek başına sadece kitaplardan kazanamazsın sadece okumakla olmaz

0|0
    0|1
  • Hüseyin Gedikli - Kurtulmak Yasak kesinlikle oku bunu. islamı yaşamaya çalışan gençlerin islam düşmanları ile yaptığı mücadeleler konusu hemde çok güzeel sürükleyici. şiddetle öneriyorum:)

0|0
    0|0
  • psikoloji kitapları kesnlikle

1|0
    0|1
  • olumlu anlamda etki eder mi bilmem ama Chuck Palahniuk'un çarpıcı bakış açısı kazandıracağı kesin..

0|0
    0|1
  • osho oku baya bi ilginc

1|0
    0|1
  • Doğan Cüceloğlu ve Muhammed Bozdağ,dini anlatan kitaplar da çok faydalı şeyler öğretiyor.

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 3

• kişisel gelişim ve siyasetle ilgili olan kitapları düşüncelerinin farklılaşması için okyabilirsin okurken emin olki yazılanlar hakkında kendi kendine tartışmalar yaşıcaksındır.

1|0
    0|1
  • Kitaplardan bir şey öğrenemezsin..

İnsan içine karış, farklı insanlar tanı. İnsanların, hangi durumlara nasıl tepki verdiklerini gözlemle..

Kavga et

Seviş

Tartış

Gül-eğlen

0|0
    2|2
  • Felsefe oku.Klasikleri de unutma.

1|0
    0|1
Yükleniyor...