Ev bulmalıyım neler önerirsiniz?

Arkadaslar 15-20 gün içerisinde İstanbul Kozyatagı'na çok uzak olmayan mümkünse metrobuse yakın bir ev bulmalıyım güvenli ve çok pahali biryer olmalı. bu tarafları biliyor musunuz? Eşya almaktan kolilemekten tutunda taşınmaya dair her türlü önerinizi bekliyorum

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yük ve eşya taşıyan şirketler var. Ve cogu aynı fiyattır. netten de bulabilrisin.

Eski eşya ikinci el eşya satan yer cok. Bence önce bir evi tut. Eve yerleş eşya işi en kolayı. sıfır bile alabilrisin ikeadan falan. spotcularda da ucuzdur. sen evi bulmayı dene önce

Acıbadem kadıköy uzuncayır buralar pahalı yerler. Hasanpaşa civarında bakmalısın. işyeri ne tarafta ki metrobüs istiyorsun ve avrupa yakasındaysa neden kozyatagı bölgesi ?

0|0
    0|0
    • işyerı e5 uzerı kozyatagında aynı zamanda avruaya gecıcem bırgun okul ıçın banada metrobus mantıklı geldı hasanpasa ne tarafta

• kadıköyde ama yani daha farklıdır diye biliyorum fiyatları. Yani bazı yerler ucuz araşstırman lazım avrupadayım ben ama karşıdaki kadıköy acıbadem ve moda hatta cogu yerini bilirim de. hsanpaşada arkadaşoturuyordu eskiden makuldu fiyat oradan biliyorum

• pekı tesekkur ederım bakıcam

Erkekler Ne Diyor 4

• kozyatagına yakın yerlerin hepsi güvenlidir. ama cok pahalıdır bulman zordur. hele ki metrobüs diyorsun. metrobüs sögütlücesmede henüz daha ilerlemedi bile.

eşyaları ucuza bulabilecegin cok yer var. Tek yaşayacaksan sorun olur ama arkadaşlarından yardım almalısın

0|0
    0|0
    • hımm evet pahalılAR HAKLISIN ben uzuncayır acıbadem yada kadıkoye yakın olsun dıyorum veya uskudar tek yasıyıcam pek arkadas yok yardımcı olacak sagol yınede o taraflarda esya yerı bılıyorsan kesınleşırse yazarsan menun olurum

• bence bahsettiğin özellikte en uygun yerler içerenköyde var. ama güvenlikli site içi ararsan 750-800 civrı var oralarda. Pahalı mı senin için bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • Maksimum bende öyle diyorum aslında remax ta karşılaştım şimdi güzel görünüyorlar peki yenisahraya ulaşım nasıl olur oralardan birde kucukbakkalkoy de bulunuyor

• oldukça yakın olmasına rağmeneğer aralarda ise vasıta problemi çekebilirsin. İçerenköyde mesela kurucular sitesi diye bir yer var. bakmanı tavsiye ederim. Küçükbakkalköy ile içerenköy yakın muhiter zaten

• walla emlakcıdan alma derim bi tavsiye

0|0
    0|0
  • güvenli bir yer arıyorsan bostancı yı öneririm daha iyisi yok anadolu yakasında:) ama metrobuse yakın arıyosan kuyubasında tutacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vallahi İstanbulda değilim ev konusunda yardımcı olamam ama kolileme konusunda olabilirim .Eşyalarını kolilediğinde üstüne hangi odaya ait olduğunu ve içinde ne olduğunu yaz misal ; yatak odası kışlık kazak elbise , mutfak kırılacak eşya vb . Böylece taşındığında daha rahat ve kısa sürede yerleşirsin .

0|0
    0|0
    • Teşekkürler yazarı ama pek eşyam olmaz zaten özel eşya dısında yeni aliyim diyorum ogrencilten yeni çıktımda:)

• göztepe köprüsü civarı olabilir. ya da kozyatağı'na yakın olarak içerenköy olabilir. kolilemem konusunda aneksenamun'a katılıyorum. yazarsan neyin nerde olduğunu, yerleştirmesi kolay oluyor...

0|0
    0|0
    • içerenkoy nasıl bıryer e 5 e yakınmı cok pahalımı bılgın varmı

• e-5'e çok uzak değil. göztepe kadar pahalı değil. ama ucuzda değil.

Yükleniyor...