Hobilerimi ve ilgi alanlarımı yaşıma göre güncellemek istiyorum. Fikir verir misiniz? (Detaya bakın lütfen) ?

Ben 30 lu yaşların başlarında olan birisiyim. ve farkettim de 20 li yaşlarda hayatımın merkezine koymuş olduğum birçok şeyden şu an tat alamıyorum. mesela eskiden müzik dinlemek, film ve dizi izlemek en büyük eğlencemdi. şimdi ise hiç içimden gelmiyor. Geçmiş yıllarda sevmiş olduğum birçok müzik grubunu şu an dinlemek anlamsız geliyor. Mesela artık rock, metal, rap gibi şeyler dinleyemez oldum. Nostalji yapmak adına bile dinleyemiyorum. Kitap okumak deseniz eskiden edebiyat eserlerini romanları okurdum şimdi o da sarmıyor. kısacası bir boşluğa düştüm. Sanırım büyümenin vakti geldi... 30 yaş ve üzeri olan arkadaşların ilgi alanları hobileri, izledikleri dinledikleri takip ettikleri şeyler nelerdir? bana birkaç isim verseniz? biraz bana fikir verseniz? böylece kendimi bulunduğum yaş grubuma göre güncellemiş olurum?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• önce hayatına birini al zaten hobiye vaktin kalmaz pek sonra evlen eşinle ilgilen çocuk da yapınca zaten bütün hbin o olacak neyin hobisi mk türkiyede yaşıyosun ama benim karşı cinsle alakam yok koca da istemem diyorsan, enstrüman çalmayı öğrenebilirsin, resim heykel kurslarına gidebilirsin,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen önce git bir evlen abla 😉

0|0
    0|0
    • iyi de... kimse kendine ait hobileri ilgi alanları olmayan ya da eski yaşlarına ait şeyleri sürdürenlerle evlenmek istemez öyle değil mi?

• Öyle değil hersey hobi değil ki huzur varsa gerisi önemli değil

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...