Kaç dil biliyorsunuz? Hangi dilleri biliyorsunuz?

Kaç dil biliyorsunuz? Hangileri ve niçin? :DDD

Mesela ben 4 ya siz?

0|0
19|28

En İyi Erkek Görüşü

• Türkçe

Latince

İngilizce

Çok az İspanyolca

1|0
    1|0
    • Wow latince çok iyi :)

• Ben de hep Fransızca öğrenmek istedim çok zor geldi Almanca görüyorum mecbur :D

• fransızca nın telaffuzu da çok zor :) annem gençken almanya da yaşamış ewlenince kesin dönüş yapmış. o biliyo almanca ama bize öğretmedi :) bikaç kelime biliyorum almanca :)

Erkekler Ne Diyor 27

• 3 dil ::: İngilizce İtalyanca Mandarin ( güney çin )

1|0
    1|0
  • 4 dil mi dedin? Anladım:

1. Kendi dilin,

2. Beden dili,

3. Kuş dili,

4. Dil balığı

Birde dil yarası var ama onun konuyla alakası yok di mi?

2|2
    0|0
  • türkçeyi zor konuşuyorum beya:D

2|0
    0|0
  • 12 buçuk falan

2|0
    1|0
  • Hava atmak gibi olmasın ama Türkçe sadece

1|1
    0|0
  • türkçe azerince ingilizce rusça. biliyorum. biliyorum diyenlerle konuşabiliriz.

0|1
    1|0
  • adam gibi türkçe biliyorum ingilizce biraz anlıyorum fazla konuşamıyorum. cerkezce ana dilim yani onuda biraz biliyorum onuda anlıyorum konuşamıyorum.

0|1
    1|0
  • İngilizce. : e olsun o kadar

Japonca : Japon olan herşeyi severim :)

1|0
    1|0
  • herkesbol keseden sallamış.2kelime fransızca bilen hemen yazmış onu:D orta okulda almanca görende yazmış eminim hiç bişey hatırlmıyodur.bide herkes azerice yazmış onu Türkiyede herkes biliyo zaten öz Türkçe yani Türkçeden farklı değil.soran isveççe ile norveçe aynı sayılır zaten sırf çok bildiğin gözüksün diye mi yazdın:D

0|0
    1|0
    • Lütfen internetten basit isveççe ve basit norveççe dersleri izle aynı mı bak? :D

• kolejmi?yoksa hazırlığı olan birlisemi? sormamın sebebi inglizceyi lisesondakilerin çoğu bilmez en azından benim lisedekiler bilmiyorlardı

• Lycee Charles De Gaulle zaten okulda ya Fransızca ya da İngilizce ders görüyorsun benim ingilizce

• Orta derece ingilizce...zayıf derece fince ve almanca

1|0
    1|0
  • türkçe ingilizce az biraz bulgarca

almanca ve fransızca öğrenmekte :P

1|0
    1|0
  • İngilizce bu iyidir ilkokuldan beri görüyorüz öğrenmesek eşek derlerdi

Almanca bu çok az ortaokulda görüldüğü kadar ama Almanca ya ağırlık verme planım var gelecekle ilgili durumlar var o nedenle

İspanyolca buna merak sarmıştım bir ara, kelime biliyorum biraz hoşuma gidenleri ama yok denecek kadar diyelim

0|0
    1|0
  • Tükçe yi doğru kullanalım yabancısı orda kalssın. Her şeyde bir ingilizce alıntısı var. Nedir bu anlamış değilim.

0|0
    0|0
  • türkçe ingilizce ve almanca yurtdısında yasadıgım ıcın

0|0
    0|0
  • türkçe,arapça ,ingilizce

0|0
    1|0
  • Ben bir tek Türkçe'yi biliyorum ama beden dili ile bütün ülkelerin insanları ile anlaşabiliyorum;)

0|1
    0|0
  • kuş dili...

0|0
    0|0
  • türkçeyide sayarsak 2 dil biliyorum

0|0
    0|0
  • 3 dilcik sadce:)

0|0
    1|0
  • Merak ettim bu 4 dili hangi ara öğrendin

0|0
    1|0
    • İngilizceyi zaten çoğu kişi biliyor İsveçli olduğumdan isveççeyi biliyorum ve isveççeyi bilirsen norveççe ve danca(ben anlayamıyorum) çok rahat anlayabilirsin, biliyorsun sayılır.. Türkçeyi de türkiyede öğrendim

• Yaşadığım yer Ankara pek isveçli/norveçli yok ama Skype'dan falan oradaki arkadaşlarımla konuşuyorum

• Diğer dilleri unutmamak için işin biraz zor sanırım bence,burda sana eşlik edecek bi insan olacağını pek zannetmiyorum

• Türkçe arapça ingilizce

0|0
    1|0
  • türkce, almanca, inglizce,

yeni ögrenmedeyim fransizca

arapca saadece okuma

0|0
    1|0
  • SENN RUSÇA BİLRİ GİBİ BİR HALİN VAR :)

0|0
    1|0
  • 3 tane.Türkçe,ingilizce,Portekizce.

0|0
    1|0
  • rusça,türkçe,inglizce,azcık almanca,azcık azerice ama azcık azerice sayılmaz onu herkes biliyo:D

0|0
    1|0
    • isveççeyle norveççe aynı sayılır onları ayrı sayma .

• İsveççe ve Norveççe o kadar benzer bir dil değil, neredeyse çoğu kelimeler farklı sadece gramer yapısı biraz benziyor, danca ve isveççe aşırı benzer ama zaten onu saymadım

• iyi bari onu saymadın ben rusça sayesinde bütün slav ülke dillerini anlıyorum neredeyse ama hepsini saymıyorum burda biliyorum diye .azericeyi yazmamın sebebi oralı olmam .

• türkçe ve ingilizce biliyorum sadece

1|0
    0|0
  • 3,5'tan 4.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 19

• İngilizce var iyidir o sorunum yok sınavını da verdim hatta

almanca var orta düzeyde herhalde annem biliyor ama onunla çalışacağım biraz daha geliştirmek için :)

arapça kursuna gidiyordum en son biliyorum az çok da işte sevmediğimden bıraktım az buçuk iletişim kuracak okuduğumu anlayacak kadar biliyorum

bulgarca var eski erkek arkadaşım öğretmişti ama çok çok az yani birkaç bir şey biliyorum anlaşacak gibi :)

seneye de rusça alacağım :)

1|0
    1|1
  • bıraz ıngılızce bılıom yeter..

1|0
    0|0
  • Rusca(ana dilim),turkce,azerice,inglizce,orta seviye almanca.

1|0
    1|1
  • ing (near native)

almanca - anadolu lisesi lern mit uns :(

turk isaret dili (secmeli almistim universitede)

1|0
    1|1
  • cok iyi derecede turkce almanca - iyi derecede fransizca ingilizce kurtce = 5

0|0
    3|2
  • 2,5 dan 3 ...

0|0
    1|1
  • Türkce

Danimarkca / Danca

Ingilizce

Almanca (grammasi kötü)

Norvec ve Isvecce - okuyunca anlaya biliyorum. Ve norvec dinledigimde anliyorum

0|0
    2|1
    • snakker norsk eller svenska den? :D

• Alts? jeg kan ikke skrive og rette andres fejl, men n?r jeg l?ser og h?rer det kan jeg godt forst? det.. alts? jeg kan godt f? en fornemmelse af, hvad der st?r / hvad der bliver sagt :) Anladin mi bilemedim biraz uzun oldu :D

• Haha anladım çok iyi :D Norveççeni de geliştir de bir insan daha ol :D

• türkçe

ingilizce :D bukadar. ortaokulda alamanca ve frensızca görmüştüm ama şuan merhaba bile demeyi hatırlamıyorum D:

0|0
    0|0
  • Rusça,romence,ingilizce -hepsinide yurtdışında lise ve üniversiteyi okurken öğrendim.

0|0
    0|1
  • 4 yapmaya çalışıyorum

0|0
    1|1
  • 1,5 :D

İngilizce ve biraz Almanca

0|0
    1|1
  • 3,5

0|0
    1|0
  • Bulgarca

Türkçe

Almanca

0|0
    0|0
  • 3 türkce, almanca, ingilizce

0|0
    1|0
  • , Ingilizce ve derdimi anlatacak kadar Nepali .

0|0
    1|1
  • 0,65 türkçe

0,50 ingilizce

0|0
    1|1
  • azerice türkçe ingiliz azcık da rusca

0|0
    1|1
  • İngilizce, az fransızca ve ispanyolca.

0|0
    1|1
    • Bana fransızca öğretsene ya :D konuşma tarlarını çok seviyorum

• Seve seve öğretirim bildiklerimi:) Aynen aksanları falan süper bir de müzik gibi geliyor konuşmaları kulağa:)

• buradakilerin çoğu 1 dili zor konuşuyor 2 bilen bulursan öpüp taç yap

1|0
    1|0
Yükleniyor...