Kitap önerebilir misiniz arkadaşlar?

Psişik güçlerle ilgili kitaplar önerebilirmisiniz ? yada psişik güçlere benzeyen farklı tarzda şeylerle. Açıkçası bu tarz konularda ufkumu genişletecek kitaplar :)) Astrolojiyle ilgili geniş çaplı kitaplar. Mesela S*et tarzı kitaplarda çok hoşuma gidiyor. O tarz kitaplar. Paralel evren/Beyin gücünü kullanabilme/Genel kültür/Parapsikoloji/Herşey hakkında genel kültür

Bu tarz konularda kendimi ilerletebileceğim yada bilgi sahibi olabileceğim herşeyi öğrenebileceğim her anlamda düşsel gücümü artırabilecek kitaplar önerebilirmisiniz bana? Şimdiden teşekkür ederim :)

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• olasılıksız okuyorum bi bak bakalım iyi gidiyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• uçuşa geçmeye merakın var galiba ;)

0|0
    2|0
  • Suan psişik guclerle ılgılı kıtap okuyorum harika ve bayılacaksın..KItabın adı ' Sisle Gelen Yolcu' yazar Jean cristophe grange...Bunu hemen sipariş et

1|0
    0|0
  • Cahillikler kitabını önerebilirim ya da da vinci code.

1|0
    0|0
  • Adam Faver : Olasılıksız

sevebileceğin bir roman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bnimde ilgi alanıma giriyor bu konular fakat eğer bu konulara eğilimin yada bu konulara biz olsun yeteneğin potansiyelin yoksa ne kadar çalışırsan çalış olmuyor etrafımda örneklerim var, umudunu kırmak istemem ama söylemek istedim

0|0
    2|0
  • beyin gücü ve düşünce ile ilgili kitap istersen ''Sol Ayağım'' okuyabilirsin

1|0
    0|0
    • of ne saçmalıyosun ya sol ayağın beyin gücüyle ilgili değil, bi bakıma öyle ama arkadaş ondan bahsetmiyo :D

• 10 Adımda Psişik Gücünüz

0|0
    0|0
Yükleniyor...