Sağlık kuruluşları yöneticiliği okuyan var mı?

Sağlık kuruluşları yöneticiliği okuyan yada detaylı bilgisi olanların bilgi vermesi gerek çalışma alanları gibi internetten baktım yeterli bilgi bulamadım?

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• sağlık kurumları işletmeciliği onun doğru adı. bizim okulda vardı o bölüm, bitiren arkadaşlarım da var ama sanma ki bitirince seni hastane müdürü yapıyolar. tek çalışacağın ortam hastane ve hastanede herhangi bi birimde memurluğa getiriyolar seni, yükselebilirsen ne ala. üstelik 4 yıllık fakülte olacak, bana göre bi cacık olmaz o bölümden. bitirenler de memnun değil zaten. onu seçene kadar daha çok tercih edilen meslekleri tercih et, işletme iktisat gibi. bu bölümleri bitirince biraz azimli olup kurum sınavlarına gireceksin ve ortalama yüksek bi maaş alacaksın. yada girebiliyorsan mühendisliklere de girebilirsin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• işsiz kalmazsın bunu bil yeter

0|0
    0|0
  • bilmiyorum sırayı bozmayım diye yazdım.

0|0
    0|0
  • ne bilgisi lazım sor söyleyeyim..

0|0
    0|0
    • çalışma alanları gibi mesela,

• bütün sağlık kurumlarında çalışabilirsin, özel sektör ve devlet olabilir.. net bir pozisyon tanımı yok o yüzden hasta kabulden pazarlama satın alma gibi çeşitli departmanlarda görev alabiliyorsun kendini yetiştirme aldığın görevdeki başarılarına göre özellikle özel sağlık kuruluşlarında hızlı bir şekilde üst pozisyonlara geçebilirsin.. hangi okula gitmeyi düşünüyorsun?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...