En cok hangi tur roman okursunuz?

Bugun anket zamani haydi cevaplara... Sık bulamayn gorus olarak yazsın lutfen...

• Polisiye
    A seç
  • Macera
    B seç
  • Ask
    C seç
  • Tarihi
    D seç
  • Sosyal
    E seç
  • Psikolojik
    F seç
  • Otobiyografik
    G seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
136

En İyi Erkek Görüşü

• Daha çok toplumsal. Özellikle Yaşar Kemal ve Sabahattin Ali başta gelir. Oğuz Atay ın Tutunamayanları okuduğumda, onun kadar kelime oyunu yapan ve zevk veren ender kitap olduğunu anladım. Seçkin kitapları söylüyorum. Sonra, Dostoyevski, Albert Camus, Jack London, Balzac, Kafka. Virginia Voolf u hiç okumadım. Ama şiddetle önerilen bir yazar. Tarihi roman olarak Fedailerin kalesi Alamut favorimdir. Semerkant ı okumadıysanız okuyun. Felseye de acaip düşkünüm. Özeliikle de Nietzsche. Sarter ve Freud dan vazgeçilemez. Freud'un Cinsellik üerine adlı yapıtı bir baş yapıttır. Adam nede olsa psikolojinin babası. Bu aralar da Bedreddin ve yoldaşlarının kavgasını anlatan, Azap Ortaklarını okuyorum. Bak Dipten gelen dalga da muhteşemdir. Milliyetçi kitaplar pek okumam ama Vatan Yahut Silistre ye çok gülmüştüm. Daha okunacak koca bir kütüphane var. "Yoksuluz, gecelerimiz çok kısa, dört nala sevişmemiz lazım" demiş Süreya abimiz:))) Ha bu arada bende bir yazarım. Günay Aktürk, Umudun Çocuğu isimli de bir şiir kitabım var. Tavsiye ve reklamı şiddetle edilir:))))

0|0
    0|0
    • Ortak bir eksik var otobiyografin :) onuda yaz bari icimiz rahatlasin...

• Kitap deyince kuduruyorum evet ahahah. Bu arada sagolasin eig için

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Felsefik :) gerçi ağır oluyorlar biraz anlaşılması zor oluyor ama olsun :)

1|0
    0|0
    • Ben kafayi yerim onu okursam... :)

• Nietzsche nin kitaplarını günde 5 sayfadan fazla okursam ben de kafayı yeyip ağlamaya başlıyorum sdggsfagd :)

• Cok agir ve kelime dagarcigi asiri genis betimlemeler asiri var cok yogun... ben yapamam vallahi okuyamam

• Bilim kurgu

0|0
    0|0
  • Tarihi

0|0
    0|0
  • psikolojik

0|0
    0|0
  • Polisiye 🔫🔫🔫

0|0
    0|0
  • Fantastik^^

0|0
    0|0
  • Tarihi roman

0|0
    0|0
  • Bilim Kurgu?

0|0
    0|0
  • Felsefik ve klasik kitaplar. Tanzimat dönemi eserleri..

0|0
    0|0
  • cinayet

0|0
    0|0
  • Macera

0|0
    0|0
  • Aşk.

0|0
    0|0
  • psikolojik

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Polisiye, macera. Hakan Günday'ı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Sahmat adli kitabi oku arkadasim tavsiye ederim on numara bir polisiye roman... Birde kar melekleri var...

• polisiye tabi

0|0
    0|0
  • İnsanı anlatan film kitap her zaman tercihimdir :)

0|0
    0|0
  • Daha çok felsefe ile ilgili kitaplar okuduğum için psikolojik romanlar tercihidir.

0|0
    0|0
  • Tarih-Türkçü

0|0
    0|1
Yükleniyor...